icon
Užijte si léto podle vašich představ s kvalitními doplňky stravy a dalšími produkty, které vám nejen o prázdninách nemohou chybět! Léto je totiž čas prázdnin, dovolených, ale také turistiky a procházek. V této kategorii najdete produkty pro podporu opalování, pohybového aparátu, imunity a také třeba trávení.

Víte, jak správně pečovat o svůj zrak?

Víte, jak správně pečovat o svůj zrak?

Březen patří nejen knihám, ale také zdravému zraku. Právě v tomto období jste mohli zaznamenat řadu osvětových akcí, které seznamují s tím, jak je důležité o zrak pečovat. Zrak je pro člověka tím nejdůležitějším smyslem. Prostřednictvím zraku získáváme až 80 % informací z okolního světa. Dnešní doba, plná počítačových technologií, však zraku příliš neprospívá a se zhoršenou kvalitou zraku se potýkají mnozí z nás. Onemocnění oka představují vážný problém, a proto pečujte o svůj zrak dříve, než se případné oční obtíže projeví.

Jak udržet močové cesty ve zdraví? Překvapeny budou hlavně ženy!

Jak udržet močové cesty ve zdraví? Překvapeny budou hlavně ženy!

Pokud patříte k těm, kteří úzkostlivě dbají na to, aby oblast břicha a zad byla v zimě v teple, protože se obáváte zánětu močových cest, možná vás překvapíme.  Za problémy s močovými cestami nestojí vždy jen tolik obávané prochladnutí, ale příčinou může být také nechráněný pohlavní styk a nesprávná hygiena. Poradíme vám, jak močové cesty udržet ve zdraví.

Jak mít kvalitní spánek a svěží ráno?

Jak mít kvalitní spánek a svěží ráno?

Dostatečně dlouhý a kvalitní spánek po namáhavém dni je snem snad každého z nás. Rychle usnout a ráno se probudit svěží a odpočatý však nemusí být samozřejmostí. Poruch spánku přibývá a podle odhadů jimi trpí až 20 % dospělé populace. Příčin nespavosti může být mnoho, avšak tou nejčastější je nadměrný stres. Jaké jsou další příčiny nespavosti a lze se jim vůbec vyhnout?

Lékárnička pro Vaše pohodové léto
31.07.2023

Lékárnička pro Vaše pohodové léto

Dlouho očekávaná doba letních prázdnin a dovolených je konečně tady! To, co by vám, samozřejmě kromě dobré nálady, nemělo chybět, je „vyletněná“ lékárnička. Nadcházející dny plné aktivit a dobrodružství s sebou mohou přinést i nečekané příhody, na které se vyplatí být připraven. Co by vaše letní lékárnička měla obsahovat, vám poradíme!

Jídelníček pro podporu dětské imunity
26.07.2023

Jídelníček pro podporu dětské imunity

Ačkoliv je téma dětské imunity aktuální zejména v chladných měsících, nejeden rodič si uvědomuje, že podporovat dětskou imunitu je důležité během celého roku. Infekce dýchacích cest mohou v létě nemile překvapit a namísto prázdninových radovánek může děti čekat klid na lůžku. Dětskou imunitu lze výrazně ovlivnit také skladbou jídelníčku. Co by v něm nemělo chybět, vám poradíme.

Těžké, unavené a oteklé nohy. Znáte to také?
26.07.2023

Těžké, unavené a oteklé nohy. Znáte to také?

Pocit těžkých a unavených nohou mnohé trápí zejména v letních měsících. Na vině může být řada faktorů, a to od dlouhého stání, až po nedostatečnou mikrocirkulaci krve v končetinách, která již může značit vážnější problém. Jak nohám zajistit úlevu, a kdy vyhledat lékaře, vám poradíme.

Matcha čaj osvěží a dodá energii
18.07.2023

Matcha čaj osvěží a dodá energii

Zelený čaj matcha je známý svými blahodárnými účinky na zdraví již po staletí. Obliba matcha čaje v posledních letech výrazně vzrostla a matcha čaj si tak můžete dát dokonce i v mnoha restauracích. Matcha čaj má podle některých studií pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Jedním z jeho benefitů je povzbuzující a detoxikační účinek. Důvody, proč by se tento „zelený zázrak“ měl stát součástí vašeho jídelníčku, vím přinášíme.

Zobrazuji články 1 až 7 z 33 celkem