Antoaneta, Bulgaria:

Dobrý den, chci koupit Prozi Lady Collagen, proč to nenajdu ve svých produktech, děkuji ti a hezký den.

30.07.2018 dne 15:16
Karolína, Štětí:

Dobrý den, je mi 17 let a od 7 let se léčim ve Fakultní nemocnici v motoles očima. Jedná se o intermediální uveitidu bez infekční etiologie. Mám zasebou 1,5 užívání kortokoidů celkově a nitrožilně,3x kryopexi a pars plana vikrektomie z důvodu odchlípnutí sítnice. A 3x aplikaci ozurdexu, protože se otoky sítnice stále opakovaly. Užívala jsem spoustu kapek ( dexamethasone,trusopt,atropin,maxitrol,voltaren,azarga,fluoropos a nevanac.Po různých vyšetřeních na neurologii poprvé v 7 letech a před půl rokem znovu a imunologii vše v pořádku. Jelikož mi nechtějí znovu dát Ozurdex ani kortokoidy jako celkovou léčbu tak mi na neurologii nasadily Metoject 25mg v injekční podobě. Beru ho 5 měsíců a otok sítnice se zatím znovu neobjevil. Chci se zeptat jaký máte názor na léčbu a proč se vůbec otok sítnice opakovaně vytváří. Předem děkuji.

23.07.2018 dne 12:58
Josef, JESENNY:

Co je dobre na otekle narty a kotniky

19.07.2018 dne 3:08
Gabriela, Giurgiu:

dobry den sla jsem vyzvednout objednavku posta poslala zpet jestli muzete poslat znova dekuji Bradova

16.07.2018 dne 20:19
Helena, Frýdek Místek:

Dobrý den prosím o storno mého učtu jelikož nebudu nadále využívat nákup přes internet děkuji Holubováv nabídce tato možnost není takže sama si to zrušit nemůžu .

16.07.2018 dne 18:27
Lenka, Jeseník:

Pupalka dvouletá s vitaminem E PLUS od firmy Walmark. Je prosím užívání vhodné i v těhotenství? Děkuji

13.07.2018 dne 10:39
Igor, Praha 9 Miškovice:

Dobrý den, právě jsem zjistil ,že mám dvě různá čísla věrnostního programu. Na kartičce mám A5886435, na int.stránkách mám S5871679 . Co s tím ? Děkuji, Kvietok.

10.07.2018 dne 15:08
Jiřina, Havířov - město:

Přeji dobrý den a ptám se.V lednu mi byla diagnostikována borélie. K dnešnímu dni jsem vybrala 2 x ATB. Jsem hodně unavená, stav jako bych nebyla dospaná. Hodně mě bolí nohy, pokaždé jinak - kolena, lýtka, celé nohy. Chodit na hory nepřichází v úvahu. Poslední měsíc a půl používám extrakt z byliny "štětka luční". Vypadá to, že mi pomáhá v úlevě. Je mi 70 let a byla jsem pořád aktivní a teď to najednou nejde.Můžete mi poradit, případně pomoci?Děkuji za spolupráci a zdravímJiřina P.S.:_ jsem členem klubu

10.07.2018 dne 13:25
František, Choceň:

Informace o velké letní soutěži (čísla účtenek)

07.07.2018 dne 12:50
Klára, Železný Brod:

Dobrý den. Syn - 7 let - dostal antibiotika. Dávala jsem mu při nich vždy vysypávací tobolky Biopron Laktobacily. Teď manžel přivezl z lékárny Biopron 9 Premiun, že mu to lékárník doporučil jako vhodnější. Lze tyhle tobolky také vysypat do pití nebo je třeba je polknout? Syn ji do sebe bohužel vcelku nedostane a na příbaláku nemůžu tuto informaci najít. Díky, s pozdravem Klára Houfková

02.07.2018 dne 15:07