icon
Řada produktů Urinal® od Idelyn je odborníkem na komplexní péči o močové cesty a ledviny. Produkty Urinal Vám pomohou udržet správnou funkci močových cest a jejich zdraví.
 

Urinal, originál z Čech

Urinal je orginální České značka a výrobky Urinal jsou od počátku vyvíjeny v třineckém závodě společnosti  Walmark a .s.. Obchodní značka Urinal je chráněná v ČR již 20 let. V současné době je Urinal možné zakoupit ve 30 zemích nejen v Evropě, ale např. i v zemích Perského zálivu. Urinal vznikl jako produkt pro podporu zdraví močových cest založený na brusinkách, které ženy při problémech močového traktu tradičně používaly a stále používají ve formě čajů.  Původní produkt Urinal měl formu tobolek s brusinkovým extraktem. Portfolio se postupně rozšiřovalo, optimalizovalo a k brusinkám byly přidávány nové složky podle nejnovějších poznatků vědy a podle zpřísňujícího se legislativního rámce. Dnes portfolio zahrnuje 4 produkty v několik variantách velikosti balení. Urinal Akut s vysokým obsahem extraktu z kanadských brusinek a extraktem ze zlatobýlu pro akutní péči o močové cesty, původní tobolky Urinal pro dlouhodobou péči, Urinal D-manosu Fortenejsilnější kombinaci brusinek a d-manosy na trhu a Urinal sirup, lahodný brusinkový sirup pro děti. V roce 2011 byl zaregistrován užitný vzor pro kombinaci brusinek a vitaminu D, který byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na urologii Olomoucké univerzity. Tato kombinace je přítomna kromě sirupu ve všech produktech značky Urinal.
 

Spotřebitelé důvěřují Urinalu

Urinal je pravidelně oceňovaný spotřebiteli jako Nejdůvěryhodnější značka roku v oblasti močových cest. Urinal je v současné době jedničkou v počtu prodaných kusů s celkem 222 270 prodanými kusy za posledních 12 měsíců a dvojkou v prodané hodnotě vyjádřené v korunách (zdroj: IQVIA sell-in, MAT 8/2023). Urinal kontinuálně pracuje na vývoji nových produktů, tak aby vycházel vstříc neustále se zvyšujícím nárokům spotřebitelů na kvalitu i produktovou formu.