Zákaznický program

Věrnosti si vážíme a naše klienty pravidelně odměňujeme. Staňte se i Vy členy Klubu zdraví WALMARK a získejte řadu atraktivních výhod.

JAK TO FUNGUJE?

Základní podmínkou je registrace v Klubu zdraví WALMARK. Pokud ještě nejste členy, můžete se registrovat ZDE.

Věrnostní program nabízí svým členům 3 úrovně výhod v závislosti na hodnotě jejich nákupů v posledních 365 dnech:

• GOLD - nákupy celkem nad  3.990 Kč
  • SILVER - nákupy celkem nad 2.490 Kč
  • Registrovaní - nákupy celkem do 2.490 Kč

Jakmile se dostanete do skupiny SILVER nebo GOLD získáváte stálou slevu na nákup v hodnotě 4 %, resp. 8. %, snížení hranice pro poštovné zdarma nebo dárek k objednávce.

PŘEHLED ÚROVNÍ VÝHOD

Zakaznicky-program-tab.jpg

Navíc získáte:

• možnost bezplatné zdravotní konzultace s našimi lékaři prostřednictvím Vašeho účtu nebo e-mailu
  • 4x ročně výtisk časopisu Klub zdraví do schránky
  • každý měsíc 10 nových článků o zdraví a zdravém životním stylu

Slevy úrovně GOLD a SILVER se dají kombinovat s jinými marketingovými akcemi. Příklad: pokud je na Klubu zdraví 20 % sleva na Prostenal, zákazník ve skupině GOLD má automaticky slevu 28 %.

Pokud zákazník v 365 dnech nenakoupí nebo se jeho částka se sníží pod 2 490 Kč, je člen programu přeřazen do nižší skupiny, která nemá tyto výhody a trvalé slevy. Před vypršením finančního minima je zákazník vždy informován e-mailem, případně telefonicky.

> PŘEJÍT K REGISTRACI <