Paměť a koncentrace – Články

Potřebujete být plně soustředění na aktivitu, které se zrovna věnujete, ale stále se Vám to nedaří? Na vině může být stres nebo vyčerpání. Podpořte svou duševní pohodu a koncentraci kvalitními doplňky stravy.
Matcha čaj osvěží a dodá energii
07.07.2022

Matcha čaj osvěží a dodá energii

Zelený čaj matcha je známý svými blahodárnými účinky na zdraví již po staletí. Obliba matcha čaje v posledních letech výrazně vzrostla a matcha čaj si tak můžete dát dokonce i v mnoha restauracích. Matcha čaj má podle některých studií pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Jedním z jeho benefitů je povzbuzující a detoxikační účinek. Důvody, proč by se tento „zelený zázrak“ měl stát součástí vašeho jídelníčku, vím přinášíme.

Den jógy s Buddhovými citáty, které pohladí po duši
21.06.2022

Den jógy s Buddhovými citáty, které pohladí po duši

21. červen je Mezinárodní den jógy. Jóga je spojena s harmonií těla, duše a mysli.

Rybí olej zažívá návrat!
20.06.2022

Rybí olej zažívá návrat!

Už naše prababičky považovaly rybí tuk za nejlepšího pomocníka při podpoře zdraví. A i když o rybím tuku nebylo v posledních desetiletích příliš slyšet, momentálně zažívá tento všelék obrovský návrat.

Mládí, zdraví a síla na dosah s ALAVIS™ MAXIMA
16.12.2021

Mládí, zdraví a síla na dosah s ALAVIS™ MAXIMA

Žijete aktivním životním stylem a dosud jste na trhu nenašli doplněk stravy, který by podpořil nejen zdraví, ale také výkonnost a sílu, a navíc přispíval ke zpomalení projevů stárnutí? Tak právě pro vás tu jsou produkty značky ALAVIS™ MAXIMA!

10 varovných signálů, že je vaše tělo ve stresu
13.05.2021

10 varovných signálů, že je vaše tělo ve stresu

Typické příznaky akutního stresu, jako je bušení srdce, pocení, zrychlený dech nebo svíravý pocit kolem žaludku, zažívá čas od času každý z nás. Je to zcela přirozený jev, který pro naše zdraví neznamená žádnou vážnější újmu.

Mějte se rádi aneb jak láska ovlivňuje naše zdraví
10.02.2021

Mějte se rádi aneb jak láska ovlivňuje naše zdraví

To, že láska přináší pozitivní emoce, ví každý. Méně už je ale známo, že láska má velký vliv také na naše fyzické zdraví. V láskyplném vztahu se cítíme dobře nejen psychicky, ale dobře se cítí také naše tělo. Podle mnoha výzkumů se navíc ti, kteří se cítí milováni, dožívají vyššího věku a rychleji se uzdravují z onemocnění. Pokud jste tedy slyšeli tvrzení, že láska uzdravuje, věřte, že něco na tom je.

Deprese a úzkosti
04.05.2020

Deprese a úzkosti

Deprese a úzkosti bývají spojeny především s podzimními měsíci, ale podle mnoha statistik je vyšší výskyt depresí spojen i s obdobím jara. I když se na jaře vše probouzí k novému životu, bývá paradoxně právě jaro obdobím s nejvyšším počtem sebevražd. Každý má občas špatnou náladu, lidově označovanou jako „depku“, ale opravdová deprese je vždy důvodem k návštěvě lékaře. Jak poznat depresi a kdy vyhledat odbornou pomoc?

Zobrazuji články 1 až 7 z 16 celkem