Mládí, zdraví a síla na dosah s ALAVIS™ MAXIMA

Publikováno: 16.12.2021

Žijete aktivním životním stylem a dosud jste na trhu nenašli doplněk stravy, který by podpořil nejen zdraví, ale také výkonnost a sílu, a navíc přispíval ke zpomalení projevů stárnutí? Tak právě pro vás tu jsou produkty značky ALAVIS™ MAXIMA!

Silná „čtyřka“ pro vaši imunitu!

ALAVIS™ MAXIMA C-MAX Immune 4 obsahuje unikátní pokročilou formu nekyselého vitaminu C značky NUTRA-C™ s přirozeně se vyskytujícími metabolity, které zvyšují jeho biologickou dostupnost. Tato forma se vyznačuje delším setrváním v organismu, nižší ztrátou močí a absencí trávicích obtíží po konzumaci. Složení doplňuje vitamin D3 v mikronizované formě a organické formy minerálů selenu a zinku, které spolu s vitaminy C a D3 přispívají k normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. Tyto 4 imunitně významné vitaminy a minerály mají zvláštní význam pro podporu jak získané, tak přirozené neboli vrozené imunity.

Zdraví, to je pohyb!

ALAVIS™ MAXIMA TRIPLE blend Extra Silný představuje prémiovou kloubní výživu, se kterou si budete každodenní pohyb užívat naplno. Podpořte zdraví vašich kloubů špičkovým doplňkem stravy s obsahem látek přirozeně obsažených v kloubech, kolagenů a vitaminem C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. ALAVIS™ MAXIMA TRIPLE blend Extra Silný ocení nejen sportovci, těžce fyzicky pracující, osoby s nadměrně zatěžovanými klouby např. v důsledku nadváhy, ale všichni, kteří si chtějí co nejdéle zachovat normální pohyblivost a zdraví pohybového aparátu.

Mužná síla pro každého muže

Garancí kvality produktu ALAVIS™ MAXIMA BESTIER Tribulus je vysoký podíl steroidního saponinu protodioscinu (standardizován na min. 40 %). Díky obsahu kotvičníku zemního přispívá ke správné funkci reprodukčního systému, pomáhá podporovat sexuální aktivitu a podporuje zdraví močové soustavy, přispívá k udržení svalového tonusu a hladiny energie a zinku, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu, přispívá k normální reprodukci a plodnosti a podporuje udržování optimální tělesné hmotnosti díky podpoře metabolismu makroživin (sacharidů, bílkovin a tuků) ALAVIS™ MAXIMA BESTIER Tribulus je doplňkem stravy, který podpoří zdraví a mužnou sílu každého muže.

Zamkněte čas a zůstaňte mladí

ALAVIS™ MAXIMA TimeLock přispívá ke zpomalení projevů stárnutí a zachování mladistvé energie. Zůstat mladý a plný síly by si přál každý z nás. Stárnutí je ale fyziologický proces, který nelze zvrátit. Pozitivní zprávou však je, že stárnutí lze ovlivnit. Na tom, jak rychle stárneme se podílí zejména způsob života. Zdravý životní styl je tak základním předpokladem naší fyzické a psychické kondice. Ke zpomalení projevů stárnutí přispívá doplněk stravy jedinečného složení ALAVIS™ MAXIMA TimeLock. Jedná se o směs aminokyselin, patentované směsi Actiful® z pomeranče a granátového jablka, D-ribosy a kotvičníku zemního přispívající k ochraně buněk před oxidativním poškozením způsobeným volnými radikály, které urychlují vznik příznaků stárnutí, zachování energie a vitality.

Bílkoviny a vápník pro podporu aktivního života

ALAVIS™ MAXIMA CFM WHEY PROTEIN CONCENTRATE 80 % je ideální volbou nejen pro sportovce, ale všechny, kteří žijí aktivně. Jde o syrovátkový proteinový koncentrát (80 %) s vysokým obsahem bílkovin přispívající k udržení a růstu svalové hmoty a udržení normálního stavu kostí. ALAVIS™ MAXIMA CFM WHEY PROTEIN CONCENTRATE 80 % je lehce stravitelný, má výbornou chuť, voní po kvalitním mléce z farmy a nezpůsobuje trávicí obtíže.

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s:

Mgr. Denisa Salvová

Absolvovala obor Rehabilitační psychosociální péče na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity. Působila ve zdravotně sociální oblasti jako vedoucí poraden, terapeut a lektor kurzů pro pracovníky v pomáhajících profesích. V současné době se zajímá o oblast medicíny, zdravotnictví, zdravého životního stylu a psychologie.

Mužská inkontinence není tabu

Mužská inkontinence není tabu

Samovolný únik moči bývá často mylně považován pouze za problém žen po menopauze. Inkontinence však postihuje i mužskou část populace, a to zejména v souvislosti se zbytnělou prostatou. Mnozí nemocní se zdráhají navštívit lékaře a o inkontinenci hovořit. Na vině bývá nejčastěji stud. Inkontinence je ale problém trápící až desetinu populace a jen díky včasné diagnóze a odpovídající léčbě je možné problémy s únikem moči léčit.

Vitamin C, selen a zinek, spolehlivá podpora imunity nejen u dětí

Vitamin C, selen a zinek, spolehlivá podpora imunity nejen u dětí

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí děti čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv, kde se viry velmi snadno šíří. Snad každý rodič se tak v zimě potýká s koloběhem nachlazení, které si děti přináší ze školek a škol. Poradíme vám, čím obohatit jídelníček, a podpořit imunitu a celkové zdraví, a to nejen u dětí, ale také u dospělých.

Co jíst, když vás zlobí žaludek

Co jíst, když vás zlobí žaludek

Nevolnost, nadýmání, ztráta chuti k jídlu a hlavně nepříjemné křeče v žaludku, to všechno jsou typické příznaky gastritidy – nemoci, která se v poslední době pomalu a jistě vkrádá do našich každodenních životů. Ke vzniku zánětu žaludeční sliznice přispívají zejména špatné stravovací návyky a stres. A ruku na srdce – obojího si dnes „užíváme“ víc než do sytosti.