Studium a zkouškové období – Články

Potřebujete během studia podpořit paměť? Čeká vás náročné zkouškové období? Vykonáváte profesi vyžadující zvýšenou bdělost a soustředění? Vyzkoušejte kvalitní doplňky stravy, které podpoří vaši mentální výkonnost a kognitivní funkce.
Přírodní extrakty umí nejen povzbudit

Přírodní extrakty umí nejen povzbudit

Potřebujete na jaře „dobít baterky“ přírodní cestou? V tom případě pro vás máme tipy na doplňky stravy, které podpoří nejen energii, ale také zdraví. Seznamte se s aktivními látkami přírodního původu, které podpoří psychickou i fyzickou kondici a vnesou jarní svěžest a vlnu energie do vašich životů.

Nedovolte, aby vás ničil stres!
14.08.2023

Nedovolte, aby vás ničil stres!

Ne vždy jde život přesně podle našich představ a každodenní starosti a stres se mohou negativně podepisovat na našem zdraví. Ačkoliv v malé míře stres nemusí představovat zdravotní riziko, překročí-li únosnou mez, může s sebou přinášet mnoho zdravotních obtíží. Podrážděnost, nervozita, nesoustředěnost, poruchy paměti, nespavost, ale také oslabená imunita, mohou být jen některými problémy, které jsou se stresem spojeny. Začněte proto se stresem pracovat dříve, než se projeví na vašem zdraví.

Matcha čaj osvěží a dodá energii
18.07.2023

Matcha čaj osvěží a dodá energii

Zelený čaj matcha je známý svými blahodárnými účinky na zdraví již po staletí. Obliba matcha čaje v posledních letech výrazně vzrostla a matcha čaj si tak můžete dát dokonce i v mnoha restauracích. Matcha čaj má podle některých studií pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Jedním z jeho benefitů je povzbuzující a detoxikační účinek. Důvody, proč by se tento „zelený zázrak“ měl stát součástí vašeho jídelníčku, vím přinášíme.

Vějířky nabité energií

Vějířky nabité energií

Už více jak 5 tisíc let jsou využívány účinky jednoho z nejstarších stromů na světě, jehož listy připomínají roztomilé zelené vějířky. Pokud hádáte, že jde o ginkgo bilobu, hádáte správně! Možná vás ale překvapí, co všechno jinan dvoulaločný, jak je tento strom také označován, dokáže s lidským zdravím!

Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!
23.08.2022

Jaké nástrahy nás čekají v září? Návrat dětí do škol a školek se blíží!

S blížícím se koncem prázdnin přemýšlí rodiče školkou a školou povinných dětí, jak podpořit jejich imunitu. Dětský kolektiv totiž představuje místo, kde se onemocnění velmi dobře šíří. Podzim a zima jsou období, kdy se ve zvýšené míře vyskytují nejen běžná dětská onemocnění, ale také obávané vši. Být připraven na možná úskalí, která s sebou pobyt v dětské kolektivu přináší, je proto víc než vhodné.

10 varovných signálů, že je vaše tělo ve stresu

10 varovných signálů, že je vaše tělo ve stresu

Typické příznaky akutního stresu, jako je bušení srdce, pocení, zrychlený dech nebo svíravý pocit kolem žaludku, zažívá čas od času každý z nás. Je to zcela přirozený jev, který pro naše zdraví neznamená žádnou vážnější újmu.

Mějte se rádi aneb jak láska ovlivňuje naše zdraví

Mějte se rádi aneb jak láska ovlivňuje naše zdraví

To, že láska přináší pozitivní emoce, ví každý. Méně už je ale známo, že láska má velký vliv také na naše fyzické zdraví. V láskyplném vztahu se cítíme dobře nejen psychicky, ale dobře se cítí také naše tělo. Podle mnoha výzkumů se navíc ti, kteří se cítí milováni, dožívají vyššího věku a rychleji se uzdravují z onemocnění. Pokud jste tedy slyšeli tvrzení, že láska uzdravuje, věřte, že něco na tom je.

Zobrazuji články 1 až 7 z 11 celkem