icon
Marťánci je speciálně zaměřená řada určená zejména dětem. Příznivé účinky různých vitaminů, minerálů a bylinných extraktů byly prokázány jako podpora imunity dětí a celkového zdraví.

Marťánci nabízejí specifické produktové řady pro různé potřeby dětí různých věkových kategorií. Ohlídejte společně s Marťánky správný poměr vitamínů a klíčových látek v dětském jídelníčku.​

Speciálně na podporu imunitního systému jsou určeni Marťánci ProImun a ProImun Akut, které poskytují komplexní podporu imunitního systému.

Darujte to nejcennější, darujte zdraví!
16.12.2021

Darujte to nejcennější, darujte zdraví!

Když se říjen chýlí ke konci, začínáme přemýšlet, čím letos o Vánocích obdarujeme svoje blízké. Chceme nejen, aby dárky potěšily, ale aby byly užitečné a nezapadly kdesi hluboko ve skříni. Doplňky stravy na podporu zdraví jsou vánočním dárkem, který určitě nebude zapomenut. Zdraví je totiž téma, které je stále aktuální, v posledních dvou letech dokonce více než kdy jindy. Darujte proto alespoň kousek toho nejcennějšího, darujte zdraví!

Jak připravit nejhezčí Vánoce pro děti?
08.12.2021

Jak připravit nejhezčí Vánoce pro děti?

Vánoce jsou nejkrásnějšími svátky roku, i když nejvíc se na Štědrý den těší děti. Jako dospělým se nám pak s Vánocemi pojí ty nejkrásnější vzpomínky. I po letech si vzpomínáme na to, jak jsme mamince pomáhali péct vánoční cukroví a s tatínkem vybírali vánočního kapra. A přesto, že Vánoce nejsou jen o dárcích, každý rodič chce darovat dítěti to, po čem touží. Štěstí v dětských očích je totiž pro rodiče tím nejkrásnějším vánočním dárkem.

Obliba betaglukanů roste a my vám prozradíme proč!
15.10.2021

Obliba betaglukanů roste a my vám prozradíme proč!

Betaglukany patří mezi biologicky aktivní látky a představují hlavní strukturní složky buněčných stěn kvasinek, hub a mořských řas. Betaglukany mají celou řadu benefitů. Jejich obliba stoupá v chladných měsících, kdy jsou zvýšené nároky na organismus, ale vhodné je jejich užívání i celoročně. Nejen betaglukany, ale také naši NOVINKU Beta Glukan 200mg Prémium, vám nyní představíme.

Nalaďte se na podzimní jídelníček pro zahřátí těla
30.09.2021

Nalaďte se na podzimní jídelníček pro zahřátí těla

Zatímco v létě konzumujeme potraviny, které organismus zchladí, na podzim je třeba změnit jídelníček a dodat tělu teplo. Cílem podzimního jídelníčku je nejen zahřát organismus, ale také podpořit imunitu a získat energii. Víte, kterými potravinami obohatit jídelníček, aby vám na podzim nebyla zima?

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě
22.09.2021

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv. Kolik ztratí energie a zda je jeho imunitní systém v dostatečné kondici aby odolal, mohou ovlivňovat i přijaté vitaminy a minerály.

První měsíce školy, náročné období pro dětskou imunitu
31.08.2021

První měsíce školy, náročné období pro dětskou imunitu

Návrat dětí do školních lavic znamená kromě školních povinností, také zátěž pro dětskou imunitu. S příchodem podzimu dochází ke zvýšenému výskytu onemocnění, zejména respiračních infekcí, které se v dětských kolektivech velmi snadno šíří. Recidivující respirační infekce u dětí jsou tak v podzimních měsících jedním z nejčastějších důvodů návštěv pediatra. Tipy, jak posílit dětskou imunitu před návratem do škol a školek, vám přinášíme.

Jak se připravit na návrat dětí do školy?
24.08.2021

Jak se připravit na návrat dětí do školy?

Přípravu do školy je vhodné zahájit nejen návštěvou papírnictví, ale také návštěvou e-shopu Klubu Zdraví. I když se děti svých vrstevníků už nemohou dočkat, dětský kolektiv znamená nejen zvýšenou nemocnost, ale s obdobím čepic s sebou přináší nevítaného kamaráda v podobě vši dětské. Přípravu na školu proto nepodceňujte a poohlédněte se nejen po sešitech, ale také po našich produktech!

Zobrazuji články 1 až 7 z 35 celkem