⚡💥 Výprodej skladů je tu! Slevy na produkty až 60 % naleznete ZDE!  💥⚡
Marťánci nabízejí specifické produktové řady pro různé potřeby dětí.

Podporovat imunitu je třeba i v létě!

Podporovat imunitu je třeba i v létě!

O imunitě se nejčastěji mluví v chladných měsících, kdy za oknem řádí plískanice a vzduchem poletují bacily.

Utužovat imunitu je třeba i na jaře
25.04.2018

Utužovat imunitu je třeba i na jaře

Sotva se váš potomek vykřesal z poslední chřipky, už má zase nudli u nosu, oči se mu prapodivně lesknou a vy marně přemýšlíte nad tím, jak takticky sdělíte v práci, že si od začátku roku už potřetí berete paragraf.

Podpořte svou imunitu. Na jaře je to třeba!
18.04.2018

Podpořte svou imunitu. Na jaře je to třeba!

Chřipka, angína či nachlazení nás mohou potrápit i na jaře.

Únava u dětí a co ji způsobuje
19.03.2018

Únava u dětí a co ji způsobuje

Mnozí rodiče si zhluboka oddechnou, když svého andílka uloží večer do postýlky.

Podpořte imunitu dětí dary z přírody
27.02.2018

Podpořte imunitu dětí dary z přírody

Také je u vás zima tradičně obdobím "marodění"? Podobnou zkušenost má většina maminek dětí předškolního i školního věku, které co chvíli chytnou nějakou virózu. Co dělat pro to, aby vaše děti nebyly tak často nemocné? Podpořte jejich odolnost prostředky, které najdeme v přírodě.

Aby děti v zimě nemarodily

Aby děti v zimě nemarodily

Se zimním počasím přichází smršť nejrůznějších nákaz, které jsou pro imunitu velkou zkouškou. Zvláště pro tu dětskou, která ještě není dostatečně silná a snadno podlehne i malému prochladnutí. Nemluvě o tom, že ve školách a školkách se infekce šíří velmi snadno. To jsou důvody, proč je vhodné imunitní systém dětí cíleně posilovat.

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě
10.02.2016

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv. O tom, kolik ztratí energie a zda je jeho imunitní systém v dostatečné kondici aby odolal, mohou rozhodnout i přijaté vitaminy a minerály.

Zobrazuji články 1 až 7 z 10 celkem