💣⏰ Kupte tři produkty WALMARK LINE a získejte jako DÁREK EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE! ⏰💣
Imunita je mechanismus těla, který jej chrání před škodlivými vlivy. Snížení imunity se odráží v naší schopnosti bojovat s nemocemi.

Kdy je důležité podpořit imunitu?
  • Když vy nebo osoby okolo vás mají chřipku, respirační onemocnění, urologickou infekci, bolest v krku nebo rýmu.
  • Jestliže se necítíte dobře, jste unavení, je vám chladno, trpíte nechutenstvím a jste přecitlivělí či podráždění.
  • Pokud strava není dostatečně vyvážená, aby obsahovala klíčové látky podporující imunitu – maso, ořechy, ryby, mléčné produkty nebo cereálie.
Ke dvěma produktům nyní třetí ZDARMA!
26.12.2018

Ke dvěma produktům nyní třetí ZDARMA!

Vánoce jsou pomalu za námi a s nimi i rozbalování dárků pod stromečkem. Věříme, že jste nadělili radost sobě i svým blízkým, a užili si sváteční pohodu. Na Klubu zdraví si nyní můžete rozbalit ještě jeden dárek!

Před zánětem průdušek nevaruje pouze kašel
26.07.2018

Před zánětem průdušek nevaruje pouze kašel

Bronchitida neboli zánět průdušek se rozvíjí náhle, většinou po předchozím nachlazení. Na vině jsou přemnožené viry nebo bakterie, které mají za následek hromadění hlenů způsobujících kašel.

Zima je tady! Víte, jak podpořit imunitu?
28.12.2017

Zima je tady! Víte, jak podpořit imunitu?

Pomozte tělu, aby se ho nevlídné počasí ani nedotklo.

Imunita sídlí ve střevech

Imunita sídlí ve střevech

V lidském těle zuří věčný boj – spojenci versus patogeny…

Rozhovor s primářem MUDr. Janem Boženským o dětské imunitě
21.08.2016

Rozhovor s primářem MUDr. Janem Boženským o dětské imunitě

Rodiče musí přijmout fakt, že se imunitní systém dětí učí správně fungovat a v určitém období budou jejich děti častěji nemocné. Čtěte zajímavý rozhovor s primářem MUDr. Janem Boženským.

Zvyšte příjem zinku – podpoříte celkově svůj organismus a  imunitní systém
03.03.2016

Zvyšte příjem zinku – podpoříte celkově svůj organismus a imunitní systém

Trápí vás rýma a kašel? První projevy nachlazení se objevují v důsledku reakce imunitního systému na bakterie a viry. Dobrá hygiena, mytí rukou a vyvážená strava, může ovlivnit reakci imunitního systému v jeho obranné fázi. Jednou z látek, která podpoří vaší imunitu v období kdy je to nejvíce potřeba je zinek.

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě
10.02.2016

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv. O tom, kolik ztratí energie a zda je jeho imunitní systém v dostatečné kondici aby odolal, mohou rozhodnout i přijaté vitaminy a minerály.

Zobrazuji články 1 až 7 z 11 celkem