Probiotika, prebiotika a vitamin D! Jak podpořit imunitu a celkové zdraví?
19.10.2021

Probiotika, prebiotika a vitamin D! Jak podpořit imunitu a celkové zdraví?

V chladných měsících, kdy se potýkáme s mnoha respiračními infekcemi, nestačí zásobit tělo jen vitaminem C. Zdraví sídlí ve střevech, a proto je vhodné zaměřit se také na probiotika, prebiotika a vitamin D, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Pokud hledáte doplněk stravy s kombinací těchto látek, už hledat nemusíte! Je tu nový Biopron 9 Immunity!

Obliba betaglukanů roste a my vám prozradíme proč!
15.10.2021

Obliba betaglukanů roste a my vám prozradíme proč!

Betaglukany patří mezi biologicky aktivní látky a představují hlavní strukturní složky buněčných stěn kvasinek, hub a mořských řas. Betaglukany mají celou řadu benefitů. Jejich obliba stoupá v chladných měsících, kdy jsou zvýšené nároky na organismus, ale vhodné je jejich užívání i celoročně. Nejen betaglukany, ale také naši NOVINKU Beta Glukan 200mg Prémium, vám nyní představíme.

Užijte si hygge podzim!
07.10.2021

Užijte si hygge podzim!

Podle zprávy World Happiness Report, kterou sestavuje Organizace spojených národů, patří Dánsko mezi nejšťastnější národy světa. Nebude proto žádným překvapením, že právě z Dánska pochází životní styl plný pohody a klidu, který je známý jako „hygge“. Česká republika se v žebříčku OSN umístila na 18. místě, tak proč se Dány neinspirovat? Díky našim hygge tipům si budete podzim, navzdory nevlídnému počasí, užívat!

U našich zákazníků je podzimní jedničkou ViruProtect!
06.10.2021

U našich zákazníků je podzimní jedničkou ViruProtect!

Podzim je tady a s ním i virové infekce. Naslouchejte signálům svého těla a už při prvních příznacích nedejte nachlazení šanci, stejně jako naši zákazníci. Ústní sprej ViruProtect přispívá ke zkrácení doby nachlazení, pokud se použije již v časné fázi onemocnění. Příznaky nachlazení proto nepodceňujte a ViruProtect mějte raději vždy po ruce!

Nalaďte se na podzimní jídelníček pro zahřátí těla
30.09.2021

Nalaďte se na podzimní jídelníček pro zahřátí těla

Zatímco v létě konzumujeme potraviny, které organismus zchladí, na podzim je třeba změnit jídelníček a dodat tělu teplo. Cílem podzimního jídelníčku je nejen zahřát organismus, ale také podpořit imunitu a získat energii. Víte, kterými potravinami obohatit jídelníček, aby vám na podzim nebyla zima?

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě
22.09.2021

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv. Kolik ztratí energie a zda je jeho imunitní systém v dostatečné kondici aby odolal, mohou ovlivňovat i přijaté vitaminy a minerály.

S návratem do škol posilujte imunitu. Mononukleóza, nemoc náctiletých.
13.09.2021

S návratem do škol posilujte imunitu. Mononukleóza, nemoc náctiletých.

Návrat do školy je pro děti velkým zátěžovým faktorem. Spolu se změnami režimu, dětským kolektivem zavřeným dlouhodobě v jedné místnosti, vznikem nových povinností a také klimatickými změnami souvisejícími s přicházejícím podzimem, je jejich organismus výrazně oslaben. Objevují se nemoci. Od drobných či silnějších nachlazení, přes střevní potíže, po rozpuk různých virových a bakteriálních nemocí. Jednou z nemocí, která postihuje právě mladistvé je infekční mononukleóza. Jak podpořit imunitu a tím i zdraví svého dítěte?

Zobrazuji články 1 až 7 z 97 celkem