Načerpejte energii ze sluníčka!
29.07.2021

Načerpejte energii ze sluníčka!

Lidé byli odjakživa zvyklí řídit se sluncem. Jeho paprsky nás každé ráno budí a ohlašují příchod nového dne. Při východu slunce se otevírají květy a začínají zpívat ptáci.

Mužský pohlavní hormon může potrápit ženy i muže
21.07.2021

Mužský pohlavní hormon může potrápit ženy i muže

Mužský pohlavní hormon testosteron má zásadní význam pro vývoj a správné fungování mužského organismu. Testosteron ovlivňuje vývoj spermií a rozvoj sekundárních pohlavních znaků jako je např. růst svalové hmoty či hluboký hlas. I když je testosteron spojován především s muži, v malém množství se vyskytuje i u žen. V souvislosti s ním jsou tak kladeny především otázky týkající se zvýšení jeho hladiny u mužů a snížení u žen.

Co by nemělo chybět v domácí lékárničce?
13.07.2021

Co by nemělo chybět v domácí lékárničce?

Nejen během letních měsíců se můžeme setkat se situacemi, které nás nutí sáhnout do domácí lékárničky. Vždy bychom měli být připraveni na nachlazení či průjmová onemocnění a další zdravotní obtíže, která nás mohou kdykoliv překvapit. Co se vyplatí mít vždy po ruce? Představíme vám několik produktů společnosti  STADA PHARMA CZ, která v České republice zastupuje přední německou farmaceutickou společnost STADA Arzneimittel AG, řadící se mezi globální lídry na světovém trhu s generickými léky. Produkty společnosti STADA PHARMA CZ by vám doma určitě neměly chybět.

Proč nás v létě bolí v krku?
01.07.2021

Proč nás v létě bolí v krku?

Venku jsou vedra na padnutí, celý den z vás permanentně lije pot, ale v krku vás nepříjemně škrábe a bolestivě se vám polyká? To není nic výjimečného. I v létě totiž klidně můžete chytnout angínu, a to mnohem snáz, než si myslíte. A velkou porcí zmrzliny to nespravíte, to se jen tak říká. Naopak, můžete si ještě podchladit mandle a přivodit další zbytečné trable.

Rakytník – oranžový poklad ze zahrádky
01.07.2021

Rakytník – oranžový poklad ze zahrádky

Drobné kyselé bobulky plné vitaminů.

Únava u dětí a co ji způsobuje
09.06.2021

Únava u dětí a co ji způsobuje

Mnozí rodiče si zhluboka oddechnou, když svého andílka uloží večer do postýlky.

Jak probíhá bronchitida u dětí
09.06.2021

Jak probíhá bronchitida u dětí

Za zánětem průdušek stojí ve většině případů virová infekce, jako třeba nachlazení. Tato nemoc může mít buď akutní, nebo chronickou podobu, přičemž u malých pacientů se nejčastěji jedná o akutní formu.

Zobrazuji články 1 až 7 z 89 celkem