Vánoce se blíží! Najděte pro vaše blízké ten nejlepší dárek!

Vánoce se blíží! Najděte pro vaše blízké ten nejlepší dárek!

Publikováno: 24.11.2020

Zobrazení: 385

Vánoce jsou svátky klidu a pohody s našimi nejbližšími. Každý z nás chce pro své blízké najít ten správný dárek, který je skutečně potěší. Zvlášť tento rok je důležité myslet na zdraví, a proto vám nabízíme sortiment produktů, které nejen, že potěší pod vánočním stromečkem, ale podpoří zdraví během celého roku.
 

Darujte zdraví

Pokud stále váháte, čím vaše blízké obdarovat, věřte, že produkty na podporu zdraví, potěší opravdu každého. Doplňky stravy Walmark nabízí široké spektrum produktů pokrývající specifické potřeby různých věkových skupin. Díky tomu tak z naší nabídky vyberete skvělý dárek jak pro vaše prarodiče, tak pro ty nejmenší. Darujte zdraví, darujte Walmark a dejte tak vašim blízkým vědět, že vám na jejich zdraví opravdu záleží!
 

Aktivní život, to je Proenzi

Klouby jsou to, co nás udržuje v pohybu a umožňuje nám mít aktivní život. S přibývajícím věkem si uvědomujeme, co pro nás naše klouby znamenají. Darujte svým blízkým některý produkt z řady Proenzi, protože právě kloubní výživa přispívá ke zdraví kloubů, které zásadně ovlivňují naši schopnost vykonávat každodenní činnosti. Proenzi 3 Plus je špičková komplexní kloubní výživa s chondroitinem, glukosaminem, MSM a kolagenem typu II., která je vhodná pro všechny klouby a pojivové tkáně. Proenzi Intensive obsahuje výtažky z tradičně používané vrby bílé a kurkumy dlouhé, které pomáhají udržovat klouby zdravé, pružné a pohyblivé. Proenzi Plus i Proenzi Intensive jsou dostupné i ve speciálních výhodných limitovaných edicích.
 

Prostenal, podpora mužského zdraví

Jsou témata, o kterých muži příliš nemluví a jedním z nich jsou problémy s prostatou. Jde o poměrně časté zdravotní obtíže, které se objevují již po 40. roce věku. Podpořit mužské zdraví a zároveň darovat užitečný vánoční dárek, můžete doplňkem stravy Prostenal Control na podporu celkové zdraví prostaty, správné funkce močových cest s příznivým vlivem na vitalitu. Prostenal Control ve vánoční limitované edici je tak ideálním vánočním dárkem pro každého muže nad 40 let.
 

GinkoPrim Max pro mentální výkonnost

Obdarovat své blízké můžete také doplňkem stravy GinkoPrim Max obsahující vysoce kvalitní výtažek z Ginkgo biloby podporující aktivitu mozku a přispívající k mentální výkonnosti. S přibývajícím věkem pomáhá udržovat paměť, pozornost a duševní pohodu. Obsah magnezia přispívá ke správné nervové, svalové a mentální funkci a díky tomu je GinkoPrim Max ideálním dárkem nejen pro starší členy rodiny, ale stejně tak potěší i ty dříve narozené. Duševní pohoda je totiž důležitá pro každého.
 

Marťánci pro zdravou budoucnost dětí

Samozřejmě jsme na Vánoce nezapomněli ani na děti, vždyť právě děti se na dárky těší vždy nejvíc. Vidět radost v dětských očích je pro každého rodiče tím nejhezčím vánočním dárkem. Darujte letos dětem oblíbené Marťánky, ke kterým v rámci limitované edice dostanou navíc i stylový dárek, vodní ufo! Marťánci pokrývají různé potřeby dětí různých věkových kategorií, a proto věříme, že vašim dětem vyberete ideální produkt zajišťující optimální příjem zdraví prospěšných látek.
 

Limitované vánoční balíčky

Pro letošní Vánoce jsme pro vás připravili limitované vánoční balíčky osvědčených produktů, které vaše blízké jistě potěší. Vybírat můžete z vánočních balíčků obsahujících vždy několik různých produktů. K dispozici je balíček s produkty na očistu a podporu imunitního systému, balíček na podporu imunity a balíček s produkty pro zdravé stárnutí a ochranu buněk. Každý balíček navíc obsahuje také stylovou dárkovou tašku. Vánoce s Walmarkem, to jsou Vánoce plné zdraví!