Vánoce se blíží! Tipy na nejlepší dárky pro vaše blízké!

Vánoce se blíží! Tipy na nejlepší dárky pro vaše blízké!

Publikováno: 03.11.2023

Zobrazení: 705

Už jste začali přemýšlet o vánočních dárcích? Pokud nevíte, čím letos svoji rodinu obdarovat, nechte se inspirovat našimi tipy. Vánoční svátky jsou časem, kdy si více než kdy jindy uvědomujeme, na jakých věcech v životě opravdu záleží. A právě zdraví je jednou z nich. Překvapte své blízké dárky, které potěší pod vánočním stromečkem a podpoří zdraví během celého roku.

Vánoční dárky pro podporu zdraví celé rodiny

Vánoce jsou svátky klidu a pohody s našimi nejbližšími. Každý z nás chce pro své blízké najít dárek, který nejen potěší, ale navíc bude také užitečný. Aby váš dárek neskončil zapomenutý na dně skříně, obdarujte své blízké něčím, co opravdu využijí. Kvalitní doplňky stravy ocení nejen dospělí, ale také děti, které se navíc naučí, že o zdraví bychom měli pečovat a podporovat ho. Abychom vám výběr usnadnili a vy jste si mohli užívat předvánoční čas v klidu a v pohodě, máme pro vás inspiraci na vánoční dárky plné zdraví.
 

Oblíbené limitované edice 2023

Jako každý rok jsme pro vás připravili limitované edice těch nejoblíbenějších produktů pro děti i pro dospělé. Úsměv na rtech dětem vykouzlí nepřekonatelní Marťánci, letos dokonce s dárkem v podobě hodinek. Dospělí ocení vánoční balíčky s tabletami navíc např. značek Proenzi, Prostenal, Walmark a Cetebe. Vyberte si dárek z naší nabídky a podpořte zdraví těch, na kterých vám nejvíc záleží.
 

Aktivní život, to je Proenzi!

Klouby jsou to, co nás udržuje v pohybu a umožňuje nám mít aktivní život. Darujte svým blízkým Proenzi 3 PLUS limitovanou edici 2023 nebo Proenzi Intensive limitovanou edici 2023, protože právě kloubní výživa přispívá ke zdraví kloubů, které ovlivňují naši schopnost žít plnohodnotný život, a to i v pokročilém věku. Proenzi 3 Plus je špičková komplexní kloubní výživa s chondroitinem, glukosaminem, MSM a kolagenem typu II., která je vhodná pro všechny klouby a pojivové tkáně. Obsahuje vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. Proenzi Intensive obsahuje výtažky z tradičně používané vrby bílé a kurkumy dlouhé, které pomáhají udržovat klouby zdravé, pružné a pohyblivé. 
 

Prostenal, podpora mužského zdraví

Jsou témata, o kterých muži příliš nemluví a jedním z nich jsou problémy s prostatou. Projevy obtíží s prostatou se mohou objevit již po 40. roce věku. Mezi první projevy může patřit slabší proud moči, častější nutkání na močení a obtíže s potencí. Muži každého věku tak ocení Prostenal CONTROL limitovanou edici 2023 na podporu celkového zdraví prostaty a správnou funkci močových cest díky extraktům ze saw palmetta a kopřivy dvoudomé. Prostenal obsahuje navíc kotvičník zemní, který dodává tělu přirozenou vitalitu. 
 

GinkoPRIM MAX pro duševní pohodu nejen o Vánocích 

Obdarovat své blízké můžete také doplňkem stravy Walmark GinkoPrim MAX limitovaná edice 2023 obsahující vysoce kvalitní výtažek z ginkgo biloby podporující aktivitu mozku a přispívající k mentální výkonnosti. GinkoPrim Max pomáhá s přibývajícím věkem udržovat paměť, pozornost a duševní pohodu. Obsah magnezia přispívá ke správné nervové, svalové a mentální funkci a díky tomu je GinkoPrim Max je ideálním dárkem nejen pro starší členy rodiny, ale také pro studenty a ty, kteří potřebují podpořit duševní pohodu a mentální výkonnost.
 

Martánci opět s dárkem navíc!

Ani letos jsme nezapomněli na naše nejmenší! Děti mohou pod vánočním stromečkem najít Marťánky MULTIVITAMIN MIX limitovanou edici 2023 s úžasnými Marťahodinkami s Marťánkem, díky kterým můžete děti naučit poznávat hodiny zábavnou a hravou formou. Hodinky jsou zobrazovány formou 12hodinového systém, který děti ovládají pomocí dotykového displeje. Silikonový řemínek se snadno přizpůsobí ruce dítěte jakéhokoliv věku. Marťánci pokrývají různé potřeby dětí různých věkových kategorií, a navíc skvěle chutnají. Jde o doplněk stravy se sladidly ve formě cucavých tablet s příchutí jahoda a tuti fruti ve tvarech Marťánků. Umíte si snad představit lepší dárek?
 

Spektrum pro dlouhý život a imunitu

Dospělí jakéhokoliv věku ocení Spektrum gummies Imunita limitovanou edici 2023, protože podpořit imunitu a celkové zdraví potřebuje každý. Obohaceno o extrakt z echinacey – pro podporu imunity. Spektrum gummies Longevity limitovanou edici 2023 ve formě želatinových multivitaminů s minerály a rakytníkem pro dospělé ve 100% doporučené denní dávce. Ideální dárek pro aktivní život po padesátce.
 

Vánoční klasika? Přece Omega-3 rybí olej od Walmarku!

To, co by určitě pod vánočním stromečkem nemělo chybět, je Walmark Omega-3 FORTE 1000 mg limitovaná edice 2023. Výhodné balení pro všechny milovníky zdravého životního stylu, nyní v cenově výhodném balení s tabletami navíc pro zdravé srdce, mozek a zrak díky přirozeně obsaženým omega-3 polynenasyceným mastným kyselinám EPA a DHA. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg DHA a 250mg EPA a DHA.   
 
To ovšem zdaleka není celá naše nabídka! Limitovaných edic 2023 pro vás máme mnohem víc. Navštivte náš e-shop a prohlédněte si vánoční balíčky, ze kterých si jistě vyberete ten správný dárek nejen pro vaší rodinou, ale také pro sebe! 

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s: 

Mgr. Denisa Salvová

Absolvovala obor Rehabilitační psychosociální péče na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity. Působila ve zdravotně sociální oblasti jako vedoucí poraden, terapeut a lektor kurzů pro pracovníky v pomáhajících profesích. V současné době se zajímá o oblast medicíny, zdravotnictví, zdravého životního stylu a psychologie.

  
Základní pravidla pro udržení zdraví v dětském kolektivu
09.10.2023

Základní pravidla pro udržení zdraví v dětském kolektivu

Pár dnů ve škole a vaše dítko je opět nemocné? Podobnou zkušenost má většina maminek dětí předškolního a školního věku, protože právě v dětských kolektivech se velmi dobře daří virovým infekcím. Co dělat pro to, aby vaše děti nebyly tak často nemocné? Máme pro vás tipy, které pomohou podpořit imunitu a udržet zdraví dětí v dětských kolektivech.  

Přečtěte si více
Zobrazení: 544
ROZHOVOR: Co všechno vás zajímá o gynekologii, ale bály jste se zeptat
20.06.2023

ROZHOVOR: Co všechno vás zajímá o gynekologii, ale bály jste se zeptat

Byly jste v ordinaci gynekologa a styděly jste se na něco zeptat? Ačkoliv oblast intimního a sexuálního zdraví je nedílnou součástí našich životů, existují otázky, na které se neptáme. Chceme-li najít odpověď, pátráme na internetu. Až budete příště hledat odpovědi na otázky, na které vám stud nedovolí ptát se, navštivte instagramový profil gynekoložky MUDr. Kamily Žižkové, která ve svých příspěvcích, vtipně a s lehkostí, řeší vše, co ženy zajímá, a na co se svého gynekologa často bojí zeptat.

Přečtěte si více
Zobrazení: 300
ROZHOVOR: Návštěva psychologa už nemusí být tabu
25.10.2023

ROZHOVOR: Návštěva psychologa už nemusí být tabu

Nacházíte se zrovna v obtížné životní situaci, přemýšlíte o návštěvě psychologa, ale máte obavy, co by tomu řekli ostatní? Pokud ano, přinášíme vám rozhovor s psycholožkou Terezou Hruškovou, která se rozhodla prostřednictvím projektu @kpsychologovi bořit mýty související s návštěvou psychologa a se svým týmem pomáhá lidem na cestě za psychologem. Máte-li těžkosti a nevíte kudy kam, psycholog může být cestou, jak se opět cítit lépe. A jak říká Tereza, důležité je uvědomit si, že v tom nejste sami. 

Přečtěte si více
Zobrazení: 83
Biopron a Urinal slaví 20 let na trhu
30.10.2023

Biopron a Urinal slaví 20 let na trhu

Máme pro Vás krásnou zprávu. Naše významné značky z portfolia oddělení CHC Biopron a Urinal slaví tento rok 20 let na trhu.  Biopron se již 20 let stará o zdraví střev a Urinal již 20 let pečuje o zdraví močových cest našich zákazníků.  Zároveň jsou to značky, které se těší dlouhodobé oblibě a důvěryhodnosti. Opakovaně se umisťují jako vítězové ve své kategorii v anketě „Nejdůvěryhodnější značky roku“.

Přečtěte si více
Zobrazení: 171
Babské rady na škrábání v krku
24.10.2023

Babské rady na škrábání v krku

Škrábání v krku zná každý z nás. Nejčastějšími příčinami jsou virové a bakteriální infekce dýchacích cest. Škrábání v krku bývá ale spojeno také s alergiemi, nevhodným prostředím (přetopené místnosti), stresem a únavou. Zejména podzimní a zimní měsíce jsou období, kdy se se škrábáním v krku potýkáme nejčastěji. Osvědčené tipy na zmírnění obtíží, které lze vyzkoušet ještě před návštěvou lékaře, vám přinášíme.

Přečtěte si více
Zobrazení: 164760