Den matek aneb myslete na zdraví a krásu!

Den matek aneb myslete na zdraví a krásu!

Publikováno: 04.05.2021

Zobrazení: 74

Maminka je tou nejdůležitější osobou našeho života. Čím jsme starší, tím více si uvědomujeme, že maminka tu pro nás nebude navždy. Den matek je proto jedinečnou příležitostí, kdy můžeme maminky ocenit za jejich lásku a péči. Pojďme letos poděkovat maminkám něčím speciálním. Dárky na podporu zdraví a krásy budou to pravé!

Historie Dne matek

Den matek je slaven na celém světě, i když všude jindy a jinak. V Čechách se slaví druhou květnovou neděli, v roce 2021 tak připadá na 9. května. Matka byla uctívána od nepaměti, a proto kořeny historie oslav tohoto významného dne, najdeme už ve starověkém Řecku a Římě. Den matek byl u nás zaveden ve 20. letech minulého století na popud dcery našeho prvního prezidenta, Alice Masarykové. Po nástupu komunistů k moci v únoru 1948 však svátek nahradil Mezinárodní den žen. Tradice Dne matek byla znovu obnovena až po roce 1989 a od té doby má čestné místo nejen v kalendáři, ale také v mysli nás všech.
 

Oceňme mateřskou lásku

Mateřská láska je nejsilnějším a nejpevnějším poutem, jaké si umíme představit. Matka je jedinečnou bytostí, která nás hýčká nejen láskou a péčí, ale dává nám také pocit bezpečí a rodinné sounáležitosti. Být matkou je ta nejkrásnější a nejnáročnější role v životě každé ženy. Maminka je pro každého tou nejdůležitější osobou. Už od dětství maminky odměňujeme za jejich lásku. Jako starší si však uvědomujeme, že maminku nebudeme mít navždy, a o to víc si ji hýčkáme. Pro každou maminku je na prvním místě zdraví jejich dětí. A to je také důvod, proč na sebe maminky často zapomínají. Oceňme proto letos všechny maminky výjimečným dárkem na podporu zdraví a krásy.
 

Podpora ženského zdraví a krásy

Ať jsou vaše maminky jakéhokoliv věku, kosmetické přípravky a doplňky stravy na podporu ženského zdraví a krásy určitě ocení. A proč právě naše produkty? Protože naše portfolio nabízí širokou škálu doplňků stravy nejvyšší kvality ve formě vitaminů, minerálů, ale také sofistikovanějších produktů pro více specifické potřeby. Kromě toho myslíme i na ženy, pro které máme v nabídce celou řadu produktů pro podporu zdraví a krásy. A jaké produkty maminky ocení?
 

Viaderm BEAUTY

Doplněk stravy prémiové kvality obsahující unikátní kombinaci vitaminů, minerálů a bylinných extraktů pro zdravé vlasy, krásnou pokožku a silné nehty.

Viaderm BEAUTY obsahuje:

  • Biotin, niacin, vitamin A, zinek a pupalka dvouletá přispívají ke zdraví pokožky.
  • Biotin a zinek pomáhají udržovat zdravé a lesklé vlasy.
  • Zinek pomáhá posilovat nehty.
  • Zinek, měď a vitamin E chrání před škodlivým oxidativním stresem, který může poškozovat kožní buňky a přispívat k projevům stárnutí jakými jsou např. vrásky.
  • Měď přispívá k normální pigmentaci vlasů a pokožky.
 

Základ pro zdravé stárnutí a ochranu buněk

Limitovaný balíček pro zdravé stárnutí a ochranu buněk obsahuje Cell Shield ENERGY a Cell Shield PROTECT. Cell Shield ENERGY, to je dlouhodobá energie pro aktivní DEN bez omezení. Perfektní doplněk stravy pro všechny, kteří chtějí ŽÍT NAPLNO navzdory stárnutí a užívat si kvalitní aktivní život. Cell Shield PROTECT je vědecky podpořený komplex antioxidantů určený pro ochranu buněk v NOCI, kdy tělo odpočívá a regeneruje nejvíce. Určen všem, kteří nechtějí, aby příznaky stárnutí omezovaly jejich současný životní styl.
 

Minapent se šalvějí

Nehormonální pomoc pro zajištění tělesné a psychické pohody v období klimakteria. Obsahuje extrakty červeného jetele, šalvěje lékařské a ploštičníku hroznatého. Příznivě působí v kterékoliv fázi klimakteria.
 

Pupalka dvouletá 500mg PLUS

Prvotřídní čistý olej z pupalky obohacený vitamínem E pro krásnou zdravou pleť a podporu optimálního komfortu před a během menstruace.
 

Tyto a další doplňky stravy na podporu ženského zdraví a krásy najdete na našem e-shopu.

Kdy to ženy mají nejtěžší?
08.03.2021

Kdy to ženy mají nejtěžší?

Někdy jsou ženy akční, odhodlané a nic je nezastaví. Jsou ale chvíle, kdy jsou ženy unavené, náladové a bez energie. Psychické rozpoložení závisí jak na aktuálním zdravotním stavu, tak na tom, ve které životní etapě se žena zrovna nachází. Každé období v životě ženy je jiné a těžko říct, které je pro ženy nejnáročnější. První menstruace, období porodu, menopauza? Jedno však mají tato období společné. V každém věku je možné podpořit zdraví a krásu, což se na psychice žen vždy projeví.

Přečtěte si více
Zobrazení: 402
Vitaminy pro podporu ženského zdraví a krásy
28.07.2020

Vitaminy pro podporu ženského zdraví a krásy

Každé životní období, kterým ženy prochází, se vyznačuje specifickými potřebami na příjem vitaminů pro podporu zdraví. Někdy však není jednoduché ten správný a vyvážený poměr vitaminů tělu zajistit z kvalitních potravin, a právě v takových případech lze na podporu zdraví využít doplňky stravy. Pokud tápete v nepřeberném množství vitaminových doplňků, poradíme vám, které vitaminy jsou pro ženské zdraví a krásu ty pravé.

Přečtěte si více
Zobrazení: 413