Den matek se blíží! Podpořte zdraví a krásu vašich maminek letos něčím výjimečným!

Den matek se blíží! Podpořte zdraví a krásu vašich maminek letos něčím výjimečným!

Publikováno: 03.05.2022

Zobrazení: 134

Den matek se blíží, a proto na tento významný den nezapomeňte. Čím jsme starší, tím více si uvědomujeme, že maminka je tou nejdůležitější osobou našeho života, a proto ji ani letos nezapomeňte potěšit malým dárkem. Doplňky stravy na podporu zdraví a krásy ocení maminky jakéhokoliv věku.

Historie Dne matek

Den matek je slaven na celém světě, i když všude jindy a jinak. V Čechách se slaví druhou květnovou neděli, v roce 2022 tak připadá na 8. května. Matka byla uctívána od nepaměti, a proto kořeny historie oslav tohoto významného dne, najdeme už ve starověkém Řecku a Římě. Den matek byl u nás zaveden ve 20. letech minulého století na popud dcery našeho prvního prezidenta, Alice Masarykové. Po nástupu komunistů k moci v únoru 1948 však svátek nahradil Mezinárodní den žen. Tradice Dne matek byla znovu obnovena až po roce 1989 a od té doby má své čestné místo v kalendáři.
 

Mateřská láska, nejsilnější pouto 

Mateřská láska je nejsilnějším a nejpevnějším poutem, jaké si jen lze představit. Matka je jedinečnou bytostí, díky které zažíváme bezpodmínečnou lásku. Dává nám ale také pocit bezpečí a rodinné sounáležitosti. Být matkou je ta nejkrásnější, a zároveň nejnáročnější role v životě ženy. S přibývajícími roky si však uvědomujeme, že maminku nebudeme mít navždy, a o to víc si vážíme její přítomnosti. Pro každou matku je na prvním místě zdraví jejich dětí, což je důvodem, proč na podporu svého zdraví maminky často zapomínají. Náš tip na dárek je proto jasný! Darujte letos doplňky stravy na podporu zdraví a krásy jako poděkování za jejich lásku a péči.  
 

Podpora ženského zdraví a krásy

Každá maminka, ať je jakéhokoliv věku, ocení dárek, kterým podpoří nejen zdraví, ale také krásu. A jaké jsou naše tipy na doplňky stravy?   
 

Základ pro zdravé stárnutí a ochranu buněk

Zdravé stárnutí a ochranu buněk zajistí Cell Shield ENERGY a Cell Shield PROTECT. Cell Shield ENERGY, to je dlouhodobá energie pro aktivní DEN bez omezení. Perfektní doplněk stravy pro všechny, kteří chtějí ŽÍT NAPLNO navzdory stárnutí a užívat si kvalitní aktivní život. Cell Shield PROTECT je vědecky podpořený komplex antioxidantů určený pro ochranu buněk v NOCI, kdy tělo odpočívá a regeneruje nejvíce. Určen všem, kteří nechtějí, aby příznaky stárnutí omezovaly jejich současný životní styl.
 

Minapent se šalvějí

Nehormonální pomoc pro zajištění tělesné a psychické pohody v období klimakteria. Obsahuje extrakty červeného jetele, šalvěje lékařské a ploštičníku hroznatého. Příznivě působí v kterékoliv fázi klimakteria. Červený jetel a ploštičník hroznatý přispívají ke zmírnění nepříjemných projevů klimakteria (návaly horka, pocení, únava, podrážděnost, nespavost)
 

Pupalka dvouletá 500mg PLUS

Prvotřídní čistý olej z pupalky pro krásnou zdravou pleť a podporu optimálního komfortu před a během menstruace obohacený antioxidantem vitamínem E.
 

Ladival 

Produkty z nové generace sluneční ochrany od značky Ladival jsou dárkem, který v nadcházejícím létě potěší každou ženy. Produkty značky Ladival zajistí ochranu proti slunci pro každý typ pokožky.
 

Tyto a další doplňky stravy na podporu ženského zdraví a krásy najdete na e-shopu Klubu zdraví.

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s: 

Mgr. Denisa Salvová

Absolvovala obor Rehabilitační psychosociální péče na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity. Působila ve zdravotně sociální oblasti jako vedoucí poraden, terapeut a lektor kurzů pro pracovníky v pomáhajících profesích. V současné době se zajímá o oblast medicíny, zdravotnictví, zdravého životního stylu a psychologie.

  
Kdy to ženy mají nejtěžší?
08.03.2021

Kdy to ženy mají nejtěžší?

Někdy jsou ženy akční, odhodlané a nic je nezastaví. Jsou ale chvíle, kdy jsou ženy unavené, náladové a bez energie. Psychické rozpoložení závisí jak na aktuálním zdravotním stavu, tak na tom, ve které životní etapě se žena zrovna nachází. Každé období v životě ženy je jiné a těžko říct, které je pro ženy nejnáročnější. První menstruace, období porodu, menopauza? Jedno však mají tato období společné. V každém věku je možné podpořit zdraví a krásu, což se na psychice žen vždy projeví.

Přečtěte si více
Zobrazení: 529
Vitaminy pro podporu ženského zdraví a krásy
28.07.2020

Vitaminy pro podporu ženského zdraví a krásy

Každé životní období, kterým ženy prochází, se vyznačuje specifickými potřebami na příjem vitaminů pro podporu zdraví. Někdy však není jednoduché ten správný a vyvážený poměr vitaminů tělu zajistit z kvalitních potravin, a právě v takových případech lze na podporu zdraví využít doplňky stravy. Pokud tápete v nepřeberném množství vitaminových doplňků, poradíme vám, které vitaminy jsou pro ženské zdraví a krásu ty pravé.

Přečtěte si více
Zobrazení: 444
Krása začíná uvnitř
18.07.2011

Krása začíná uvnitř

Ženy dnes mají na výběr množství kvalitních kosmetických přípravků. Pro zdravý a krásný vzhled je ale ještě důležitější kosmetika podávaná zevnitř, která dodá tělu dostatek vitaminů, minerálů a dalších účinných látek.

Přečtěte si více
Zobrazení: 35
Vlasy jsou zrcadlem našeho zdraví
09.05.2022

Vlasy jsou zrcadlem našeho zdraví

Všimla jste si, že vám poslední dobou zůstávají v hřebeni stále větší chomáče vlasů? To může mít celou řadu příčin – počínaje nešetrnou péčí přes různé hormonální změny a příliš častý stres až po nedostatek některých důležitých živin.

Přečtěte si více
Zobrazení: 407
Zdravá pleť a minerální látka zinek
17.03.2020

Zdravá pleť a minerální látka zinek

Každá žena touží po zdravé a krásné pleti. Ne vždy ale stačí kvalitní kosmetická péče. O pleť je nutné pečovat i zevnitř. Pokud se i přes veškerou snahu nedaří mít pleť podle vašich představ, zkuste dopřát tělu zinek, který umí s pletí opravdové zázraky. Zinek se postará nejen o krásnou a zdravou pleť, ale také o lesklé vlasy a pevné nehty. Nevěříte? Stačí se přesvědčit na vlastní kůži, tedy pleť.

Přečtěte si více
Zobrazení: 2011
Ženám v období přechodu je třeba rozumět…
29.11.2007

Ženám v období přechodu je třeba rozumět…

Jen málokterý muž u nás může prohlásit, že ženám opravdu rozumí. Doc. MUDr. Jaroslav Feyereisl, CSc., ředitel Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze tak může učinit se svědomím naprosto klidným. Třicetiletá praxe v oboru gynekologie a porodnictví ho k tomu opravňuje a doslova předurčuje. Množství žen, které léčil, operoval, kterým pomáhal přivést na svět děti je jen těžko spočitatelné. Jsou jich tisíce. Velmi dobře rozumí i období, které je pro mnoho žen obávaným strašákem. Přechod – odborně klimakterium – je slovo, které u žen vyvolává mnohé obavy a v jejich myslích evokuje nesčetné otázky. Na ty nejpodstatnější pan docent zaměřil svoje odpovědi.

Přečtěte si více
Zobrazení: 8901