Klouby

Pečujte o své klouby. Dbejte na zdravý životní styl, ale i na doplnění potřebných minerálů a vitamínů pomocí speciálních doplňků stravy, kosmetických a zdravotnických prostředků od renomovaného českého výrobce.

16.12.2015

Naše tělo tvoří okolo 100 kloubů. Proto není divu, že se s klouby potýká až 1/3 populace. Za kloubními obtížemi nemusí stát pouze vysoký věk, ale rovněž i nadměrná zátěž při sportování, typ zaměstnání či nadváha.

Mezi nejvíce zatěžované klouby patří ty kolenní a kyčelní, jelikož nesou váhu celého těla a tudíž jsou nejvíce namáhány i při běžném pohybu, jakým je chůze. 

Klouby, chrupavka, šlachy, vazy  
Klouby potřebují péči  
Bolest kloubů: Cviky na uvolnění kloubů

 Jak pečovat o klouby

Základní péčí o klouby je zdravý životní styl. Vybírejte sporty, při kterých dochází k rovnoměrnému zatěžování pohybového aparátu. Rovněž dbejte na vyváženou stravu s dostatkem vitamínů a minerálů. Rizikovým faktorem pro stav kloubů bývá totiž obezita, zdravou stravou tak svým kloubům můžete ulevit.

Nezapomeňte o klouby pečovat už od nízkého věku. Dopřejte jim včas přísun  základních stavebních prvků chrupavky mezi něž patří například glukosamin,chondroitin, kolagen a kyselina hyaluronová . Jednotlivé složky najdete nejenom ve stravě, ale i ve speciálních doplňcích stravy. 

Výpis všech produktů týkající se kloubů

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.