Čas můj za to stál...

MabelleWalmark se stal partnerem projektu MAMOGRAFICKÝ SCREENING ve Fakultní nemocnici Ostrava "Čas můj za to stál..."

1.9.2009

Projekt "Čas můj za to stál" si klade za cíl osvětu a pozvání žen k preventivnímu vyšetření rakoviny prsou. Projekt se zaměřuje na spádovou oblast regionu Ostravska.

V září a říjnu letošního roku proběhne další, pokračovací fáze programu, jejímž partnerem se stal Walmark, a.s.

Každá žena, která se v rámci programu podrobí preventivnímu vyšetření prsů obdrží zdarma vzorek doplňku stravy Mabelle®

MabelleTento nehormonální přípravek je vyroben na přírodním základě, přináší úlevu při klimakterických potížích (návaly horka, pocení, podrážděnost, nervozita) a napomáhá udržovat zdraví prsní tkáně.

Navíc, je pro ženy, které si Mabelle® zakoupí v nemocniční lékárně FNO, připraven zdarma dárek v podobě doplňku stravy Vápník - hořčík - zinek Forte. Ten je zejména vhodný pro mineralizaci kostí a posílení kostní hmoty.

V Moravskoslezském kraji je dle posledního statistického šetření účast žen na screeningových vyšetření pouze 44 %. Jedná se o velmi nízké procento, proto si FNO klade za cíl zvýšit povědomí žen o důležitosti této preventivní prohlídky a snížit tak riziko pozdě odhalených karcinomů prsu. Společnost Walmark, a.s. tuto aktivitu FNO vnímá jako velmi důležitý krok a z tohoto důvodu se rozhodla projekt partnersky podpořit. 
 
Zpěvačka Věra Špinarová jako patronka mamografického screeningu, osobně celý projekt podořila v médiích a svých vystoupeních v květnu toho roku. Rovněž se příkladně nechala ve FNO vyšetřit.

 

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.