Štíhlá i po čtyřicítce

Bellasin s guaranou a zeleným čajem pro spalování tukůKolem dvaceti let nebývá problém udržet si štíhlou postavu.
Obtížnější je to po čtyřicítce. Pomoci muže Bellasin 40+.

6.6.2014

Po čtyřicítce řada žen pozoruje nepříjemné přibývání na váze, přestože mají pocit, že příliš nezměnily své stravovací a pohybové zvyklosti. S přibývajícím věkem ale ženský organizmus produkuje méně hormonu estrogenu a progesteronu, a právě tyto změny mohou způsobovat nepříjemné příznaky, jako jsou návaly horka, poruchy koncentrace, únava, změny nálad a poruchy spánku

V důsledku toho se metabolizmus zpomalí, což vede k zadržování vody v těle, zvýšení tělesné hmotnosti a zvýšenému ukládání tuku v rizikových partiích.

Speciálně pro ženy

Doplněk stravy Bellasin 40+ je speciálně určený ženám po čtyřicítce. Obsahuje fytoestrogeny z červeného jetele a sóji a adaptogeny z rozchodnice v kombinaci s termogenními látkami z guarany, zeleného čaje a L-karnitinu.

Guarana napomáhá k lepší kontrole hmotnostiGuarana se běžně používá k podpoře metabolizmu tuku, což , extrakt ze zeleného čaje s EGCG (epigallocatechin gallát) přispívá k oxidaci tuku.

Bellasin 40+ obsahuje také nezbytný vitamin D a vápník pro pevné kosti.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.