Návrat do práce jedině s úsměvem

Návrat do práce jedině s úsměvem

Publikováno: 21.08.2019

Zobrazení: 18

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s ním i čas dovolených...

Návrat do práce především po dovolené a prázdninách může být mnohdy velmi stresující. Pracovní ruch, frmol v domácnosti, začínající povinnosti dětí a další faktory mohou právě nyní ovlivnit vaši náladu i zdravotní stav. Nezapomeňte proto na pravidelnou stravu, přiměřený spánek a správnou výživu. I zdánlivě malé věci mohou pomoci vašemu návratu do práce s úsměvem!
 

S NÁVRATEM DO PRÁCE VÁM POMŮŽEME!

Do boje se stresem! Rady, jak pečovat o své zdraví, i když nemáte čas
22.09.2021

Do boje se stresem! Rady, jak pečovat o své zdraví, i když nemáte čas

Ať už jde o zdraví všech orgánů, zpomalení procesu stárnutí, zlepšení výkonu nebo ovlivnění psychických funkcí, dostatečný přísun vitamínů hraje velmi důležitou úlohu při udržování lidského organismu v co nejlepší formě.

Přečtěte si více
Zobrazení: 267
Bolí vás žaludek ze stresu? Víme, co vám uleví
31.10.2018

Bolí vás žaludek ze stresu? Víme, co vám uleví

Leží vám už dlouho něco (nebo někdo) v žaludku a téměř denně zažíváte stres? Potom by byl skoro zázrak, kdyby vás nezlobilo zažívání. Podle nových vědeckých výzkumů plní totiž žaludek funkci „druhého mozku“, který musí – mimo jiné – čelit i všem starostem a emocím. Na fyzické rovině se tato zátěž projevuje nevolností, nečekanými bolestmi břicha, nechutenstvím či pálením žáhy – symptomy, které klasická medicína označuje jako žaludeční neurózu.

Přečtěte si více
Zobrazení: 63253
Hořčík  chybí zhruba jedné třetině Čechů
07.05.2019

Hořčík chybí zhruba jedné třetině Čechů

Pocity úzkosti, deprese, únava, psychické vypětí, podrážděnost, křeče, tiky. Pokud jsou vám uvedené příznaky až příliš známé, zamyslete se, zda na vině není právě nedostatek hořčíku. Hořčík (magnesium) je označován jako prvek života. Potřebuje ho každá lidská buňka. Bez hořčíku by nebyl život. V dnešní uspěchané době je hořčík zmiňován hlavně v souvislosti se stresem.

Přečtěte si více
Zobrazení: 1287