Pregnium – Vítěz soutěže o Potravinářský výrobek roku 2008

Pregnium – Vítěz soutěže o Potravinářský výrobek roku 2008

Publikováno: 29.09.2008

Zobrazení: 4

Doplněk stravy Pregnium zvítězil v soutěži o Potravinářský výrobek roku 2008 pořádanou ve spolupráci s magazínem Kvalita potravin, Aliancí poradců pro výživu a Nutris® v kategorii doplňků stravy.

V soutěži bylo hodnoceno složení a nutriční hodnoty produktu, dodržení předepsaných jakostních parametrů, vzhledové a jiné senzorické vlastnosti, jakostní obal splňující ekologická kritéria, etiketa s vypovídací hodnotou a s údaji odpovídající vyhlášce, nápaditost výrobce v komunikaci se zákazníkem, šetrnost výrobního postupu vzhledem k uchování přirozeně se vyskytujících nutrientů i vzhledem k ekologickým požadavkům.

Doplněk stravy Pregnium je určen ženám v období plánování mateřství, těhotenství a dobu kojení. Obsahuje vyváženou kombinaci důležitých pro zdravý vývoj plodu i celkové zdraví těhotných a kojících žen – DHA v oleji z mořských řas, kyselinu listovou, hořčík a jód.

Aliance poradců pro výživu vysoce hodnotí nápaditost receptury doplňku stravy Pregnium, reagující na nejnovější poznatky vědy a výzkumu v oblasti péče o plod i matku během úvodních fází rodičovství.

Celé hodnocení naleznete zde nebo na http://www.nutris.net/aktuality.html.

Pro více informací o produktu navštivte webové stránky www.pregnium.cz.

Pregnium – Vítěz testu Hodnocení reklamních tiskovin
29.09.2008

Pregnium – Vítěz testu Hodnocení reklamních tiskovin

Spotřebitelský leták na doplněk stravy Pregnium byl časopisem Pharm Business Magazine (vydání únor / březen 2008) ohodnocen jako vítěz mezi hodnocenými reklamními tiskovinami.

Přečtěte si více
Zobrazení: 15
Multivitaminy a minerály pomáhají mozkové činnosti dětí
11.11.2008

Multivitaminy a minerály pomáhají mozkové činnosti dětí

Denní podávání multivitaminů a minerálních látek může zlepšovat mozkové funkce dětí. To napovídají výsledky nové studie, provedené britskými a australskými vědci. Bylo zjištěno, že dvanáct týdnů podávání vitaminů a minerálů dětem zvýšilo podle výsledků publikovaných v British Journal of Nutrition jejich skóre pozornosti.

Přečtěte si více
Zobrazení: 195
Extrakt z olivového listí prospívá zdraví srdce
13.11.2008

Extrakt z olivového listí prospívá zdraví srdce

Podle výsledků studie na lidech, provedené izraelským výrobcem Frutarom, mohou extrakty z olivového listí snižovat hladinu cholesterolu a výši krevního tlaku.

Přečtěte si více
Zobrazení: 41