Pregnium – Vítěz testu Hodnocení reklamních tiskovin

Pregnium – Vítěz testu Hodnocení reklamních tiskovin

Publikováno: 29.09.2008

Zobrazení: 15

Spotřebitelský leták na doplněk stravy Pregnium byl časopisem Pharm Business Magazine (vydání únor / březen 2008) ohodnocen jako vítěz mezi hodnocenými reklamními tiskovinami.

Hodnocení reklamních tiskovin se ujali odborníci jak z farmaceutických společností, tak z reklamních agentur. Jednotlivým hodnoceným materiálům mohl každý hodnotící přiřadit od 1 do 5 bodů (5 nejlepší) v každém z hodnocených parametrů. Mezi ty patřilo grafické zpracování, vhodnost zvoleného formátu, srozumitelnost obsahu pro pacienta, schopnosti zaujmout čtenáře, zapamatovatelnost názvu preparátu po 15 minutách od přečtení, zacílení na příjmovou skupinu, originalita prezentace a celkový dojem.

Doplněk stravy Pregnium je určen ženám v období plánování mateřství, těhotenství a dobu kojení. Obsahuje vyváženou kombinaci důležitých pro zdravý vývoj plodu i celkové zdraví těhotných a kojících žen – DHA v oleji z mořských řas, kyselinu listovou, hořčík a jód. Celé hodnocení naleznete zde.

Pro více informací o produktu navštivte webové stránky www.pregnium.cz.
Pregnium – Vítěz soutěže o Potravinářský výrobek roku 2008
29.09.2008

Pregnium – Vítěz soutěže o Potravinářský výrobek roku 2008

Doplněk stravy Pregnium zvítězil v soutěži o Potravinářský výrobek roku 2008 pořádanou ve spolupráci s magazínem Kvalita potravin, Aliancí poradců pro výživu a Nutris® v kategorii doplňků stravy.

Přečtěte si více
Zobrazení: 4