Připravte se na plavkovou sezónu!

Připravte se na plavkovou sezónu!

Publikováno: 02.06.2014

Zobrazení: 5

Pro ženy s dokonalou postavou je výběr plavek snadný úkol. Ne všechny ale máme figuru jako panenky Barbie, proto je dobré znát „finty“, které zdůrazní naše přednosti a potlačí nedokonalosti.

Správně vybrané plavky dokážou zdůraznit přednosti ženské postavy a odvést pozornost od případných nedostatků. Také doplněk stravy Decolen prospívá zdraví a kráse ženského poprsí díky obsahu lignanu ze lnu.

Jakou velikost?

U dvojdílných plavek bývá složitější vybrat vrchní díl. Důležitá je správná velikost. Nejprve si změřte obvod pod prsy a poté přes jejich nejširší část. Naměřené hodnoty porovnejte s velikostní tabulkou v obchodě. Tam, kde se obě hodnoty protnou, najdete svoji velikost.

Opora i pohodlí

Podprsenka musí poskytnout dostatek opory pro poprsí. Vhodnější jsou modely s nastavitelnými nebo vázacími ramínky. Pro ženy s plnějším poprsím se hodí bandážové plavky nebo jednodílné modely se skrytou kosticí.

Co se osvědčilo, máte-li:

  • Širší ramena než boky: jednobarevný vrchní díl a pestrobarevný spodní díl plavek
     
  • Užší ramena a široké boky: výrazný, pestrobarevný vrchní díl a jednobarevný spodní díl
     
  • Široký hrudník, užší ramena a boky: jednodílné plavky s větším výstřihem, nebo dvoudílné tankiny
     
  • Protáhlý trup, stejně široký pas a boky: bokové kalhotky se zavazováním, bikiny nebo jednodílné plavky s propracovaným pasem

Decolen pro péči o prsaK dobrému pocitu v dobře padnoucích plavkách muže pomoci i Decolen, který přispívá ke zdraví ženského poprsí díky obsahu lignanu ze lnu.

Obsahuje také další výtažky z bylin (rostlinné fytoestrogeny, steroly, lignany a vitamin D s antioxidačními vlastnostmi), které jsou vhodné pro ženy všech věkových kategorií, jež mají zájem pečovat pro udržení zdravé prsní tkáně a využít neinvazivní způsob péče o prsa bez chirurgických zákroků. Užívají se 2 tablety denně, které se zapíjejí tekutinou.

Léto, jak má být
16.07.2012

Léto, jak má být

Problémy s močovými cestami nás bohužel můžou překvapit kdykoli, nejen v zimních měsících, kdy je riziko prochladnutí nejvyšší. Stačí zůstat déle v mokrých plavkách nebo strávit noc ve stanu v příliš tenkém spacáku.

Přečtěte si více
Zobrazení: 26
Konečně slunce a teplo! Znáte pravidla zdravého pobytu na slunci?
04.07.2023

Konečně slunce a teplo! Znáte pravidla zdravého pobytu na slunci?

Také jste se nemohli dočkat sluníčka a teplého počasí? Ani se sluncem bychom to ale neměli přehánět, protože sluneční paprsky umí lidskému zdraví i škodit. Poradíme vám, jaká pravidla se vyplatí během horkých letních dní dodržovat.

Přečtěte si více
Zobrazení: 552
Možné příčiny nachlazení? Nedostatek slunečního svitu a vitaminu D!
21.03.2023

Možné příčiny nachlazení? Nedostatek slunečního svitu a vitaminu D!

Vitamin D se v posledních letech těší nebývalé oblibě. Poptávka po doplňcích stravy s obsahem tohoto slunečního vitaminu stoupá zejména v chladných měsících, kdy jeho hladina v krvi může klesat. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a jeho nejdůležitějším zdrojem je sluneční záření, a právě to je důvod, proč bychom na jeho dostatečný příjem neměli zapomínat zejména v době, kdy je slunečních paprsků nedostatek.

Přečtěte si více
Zobrazení: 1074