Motivační sada na rok 2020

Motivační sada na rok 2020

Publikováno: 04.12.2019

Zobrazení: 180

Jak jinak začít nový rok než novým kalendářem, diářem a možná také nějakým tím předsevzetím?

Aby začal váš rok, co nejlépe připravili jsme pro vás "motivační sadu" na rok 2020. Nebojte se... nebudeme vás hecovat k nesplnitelným úkolům, pouze vám pomůžeme s plánováním a lásce k sobě samé/samému

Doufáme, že vám nová sada produktů na rok 2020 pomůže s plněním vašich cílů, ale také obyčejným plánováním soukromých či pracovních aktivit.. Je jen na vás zda si vyberete variantu pro ženu či muže a jak s ní dále naložíte. Pojďte se nyní společně s námi podívat na 5 nových produktů.
 
  1. Kalendář - Kalendář je základ zkrátka pro každý rok, náš kalendář je vhodný na nástěnku do kanceláře, ale také na skříňku do fitka.
  2. Mini kalendář do peněženky - Malý kalendář by něml chybět zkrátka v žádné peněžence. I přesto, že máme všichni mobil, někdy se taková tištěná verze malého kalendáře může hodit!
  3. Plánovač - Nejsme zastánci novoročních předsevzetí, ale pokud si je chcete přeci jen dát, rádi vám s nimi pomůžeme! Zapište si na jednotlivé řádky plánovače činnosti, které chcete vykonávat pravidelně a jednoduše si škrtejte políčka ve dnech, kdy jste naplánovanou činnost řádně provedli.
  4. Úkolníček - Také na vás všichni chrlí plno úkolu a vy pomalu, ale jistě na vše zapomínáte? Nebojte se, sepisujte si postupně úkoly na náš "ÚKOLNÍČEK" a po jejich splnění přidejte fajku. Pokud vám dojde místo... jednoduše si vytiskněte nový!
  5. Podložka velikosti A3 na stůl - Začněte každý měsíc v práci pozitivním způsobem. Vytisknutím naší podložky (formát A3) vám může pomoci s plánováním, úkoly, poznámkami, ale také kalendářem zvyklostí.
 
Nezapomínejte, že novým rokem nic nekončí, ale naopak vše začíná. A pokud se vám nepodaří začít právě novým rokem, nový start se nabízí každý den. Najděte proto cestu k sobě samé/samému a prožijte rok 2020 tak, aby byl skvělý podle vás!
 

Stáhnout soubor:
motivacni_sada_CZ pdf | 10,4 MB