Věra, Hradec Králové:
Zřejmě se odpovědi na můj dotaz nedočkám,jen odkazy do nějakých e-mailů.Podívat se do došlých objednávek je pro vás asi problém,nebonezájem.č.o.1598069 A4503821
14.06.2013 dne 10:22

Dobrý den,

děkuji Vám za dotaz. Odpovídám na všechny dotazy klientů, pokud neobsahují dotaz nebo informaci, podle které můžu vyhledat o co se jedná, pak prosím o kontakt.

I Vás nyní prosím, napište mi, o co konkrétně jde. Dotazů je velmi hodně, a to jak soukromých, tak veřejných. Je potřeba uvést co potřebujete zjistit, číslo objednávky nebo členské číslo. Nyní mám členské číslo i číslo objednávky, ale nevím, co pro Vás mohu udělat.

Určitě mám zájem se Vám věnovat. Prosím, napište mi, můžete mi napsat přímo na můj e-mail eva.drasnarova@walmark.cz  nebo sem do dotazů. Dnes v pondělí a zítra v úterý již nebudu na dotazy odpovídat, protože bude ve firmě vypnutý proud, další odpovědi budu předávat ve středu dopoledne.

Děkuji Vám za pochopení situace, přeji hezký den.

17.06.2013 dne 10:08