Květoslava, Kopřivnice:
Mám cukrovku 2 stup.a mám problém s nohama,hodně mně opuchají štípou a bolí.mám nohy naplé a tvrdé.beru léky na odvodnění Furon 1 ráno a púlku Loradur ale to nepomáha.léčim se na vysoký tlak,jsem po 4 mrtvicích,mám vysoky cholesterol.Prosím vas poradte mně co mně pomúže anebo co mám dělat.jěšte se chci zeptat jestli múžu používat přístroj sauna oblek ultrčerveny 4bodovyPH-2A má to napomáhat na prokrvení tak se vas ptám jestli to múžu používat .za kladnou odpověd moc děkuji
09.06.2012 dne 20:51

Dobrý den,

z našeho sortimentu bych Vám doporučila přípravek Dialevel. Dialevel je určen diabetikům a osobám se zvýšenou hladinou glukózy.Tento přípravek obsahuje mimo jiné i kyselinu alfa-lipoovou, která má ochranný vliv na nervovou tkáň - je proto velmi vhodná při diabetické neuropatii, která se nejčastěji projevuje bolestmi, pálením a mravenčením v nohou.

Co se týče používání přístroje Sauna oblek ultračervený - dočetla jsem se, že Přístroj není zdravotnický prostředek a není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění. 

Navíc zde je uvedeno i následující: Tento přístroje je zakázáno používat v následujících případech: tuberkulóza, zhoubné i nezhoubné nádory, krvácivost, záněty pokožky, záněž žil, trombóza, otevřené a čerstvé rány, zhmožděniny, popraskaná pokiožka, křečové žíly a neurčené bolesti lýtek.

Z tohoto důvodu bych Vám doporučila konzultovat používání tohoto přístroje s Vaším ošetřujícím lékařem, který nejlépe zná Váš zdravotní stav a dokáže nejlépe posoudit vhodnost či nevhodnost použití tohoto přístroje.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

10.06.2012 dne 13:53