alina anca, Brasov:
Dobrý večer, mohu se zeptat, jak je možné, že u internetového obchodu MALL.CZ mají ceny u některých Vašich výrobků nižší, než jsou u Vás? Např. Spektrum imuno dóza Vánoce 2012 za 358,- a nebo Marťánci s hodinkami Vánoce 2012 za 319,-? Tyto výrobky jsou v akci jak u Vás, tak na serveru Mall.cz (jiné jsem nehledala), ale myslím si, že nejnižší cena by měla být u Vás, takhle příště bude spousta lidí projíždět celý web kvůli nejnižší ceně a nepůjde automaticky na Vaše stránky, jak tomu bylo do teď. Opravdu mě toto zjištění moc mrzí. A to nemluvím o tom, že zrovna společnost Mall.cz, má několik odběrných míst po celé republice, tudíž se neplatí poštovné. S pozdravem Jindra Mašková
19.02.2013 dne 18:07

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz, paní Mašková.

Zásilkový prodej našeho klubu je jen jednou z jeho mnoha aktivit a nemá hlavní prioritu. Jeho posláním je aktivně propagovat zdravý životní styl, informovat o nových trendech a vhodnou formou vést k odpovědnému přístupu k vlastnímu zdraví, které je základním předpokladem kvalitního a aktivního života.

Zásilkový prodej s nabídkou produktů špičkové kvality je jen jeho další součástí. Klub nabízí mimořádné doprodejové, nabídky, výhodné speciální např. ½ roční kúry, ale nemůžeme nabídnout garanci nejnižší ceny.

Jinak řečeno, budeme rádi, když si vyberete náš výrobek Walmark, i když si jej zakoupíte u kteréhokoliv prodejce ať už v kékárně, nebo jiném nezávislém e-shopu.

Je na zvážení každého zákazníka, zda nakoupí u nás, kde získává různé bonusové výhody, nyní například dvojitý bonus za výrobek, dárek za nákup a velmi žádaný věrnostní program, nebo sáhne k jinému prodejci.

Pěkný večer přeje

19.02.2013 dne 18:51