Alena, Praha 5:
Dobrý den,v únorovém časopise Klub zdraví jsem se dočetla o tom, že body, které sbírám za nákup Vašich produktů platí jen dva roky. O tom jsem nevěděla a tak ani nemám zapsáno, kdy jsem Vám body posílala. Můžete mi prosím poradit, jak zjistím, do které doby mi body platí? Děkuji Alena Míková
28.02.2012 dne 19:19

Dobrý den paní Míková, ráda poradím.

Pokud v průběhu poslední dvou let nakupujete nebo posíláte kódy do věrnostního programu, expirace Wk se Vám netýká.

Pokud však náš člen po dva roky ani nepošle kódy, neobjedná, nejeví zájem o KZW, Wk expirují. Každý případ takové expirace pak na žádost klienta řešíme individuálně.

Prosím, pokud jste dva roky nebyla aktivní, zavolejte mi na bezplatnou linku 800 141 141 na konzultaci, jsem zde dnes do 17 hodin.

Pěkný den přeje

29.02.2012 dne 8:34