Milena, Chomutov:
Dobrý den,tak jste mě zklamali již podruhé. Nabízíte multivitamín pro děti Spiderman 100 tbl., které vám v červenci projdou - v pořádku, ale místo toho, abyste je nabídli za sníženou cenu, tak za ně chcete 276 Kč.Jsem členem klubu již dost dlouho, ale v poslední době raději nakupuji vaše výrobky u konkurence a podstatně levněji. Tento Multivitamin - váš výrobek např. Lékárnapohoda.cz nabízí za 215 Kč a AAAléky.cz za 224 Kč. A to s exp. do příštího roku. Protože mám 3 vnoučata, tak ušetřím i s poštovným.Nejsem sama, několik mých známých, kteří u vás léta nakupovali, pochopili, že WK jsou u vás dost drahé. Není to žádná "výhoda" ani "odměna" za věrnost, ale jen podvod.Přeji pěkný den - Čechová
28.03.2014 dne 13:16

Dobrý den paní Čechová,

děkuji Vám za Váš názor.

Věrnostní program je pro všechny zákazníky, ať již nakupují v našem obchodě, nebo u jiných prodejců. Při zaslání kódů Vám připíšeme Wk za výrobek, a to v dosti velké hodnotě, za nastřádané Wk můžete nakoupit výrobky nebo dárky.

I když koupíte jinde, výhody čerpáte u nás.

Každý prodejce si může udělat na prodej výrobku jakoukoli slevovou akci, nic Vám za to neposkytne. My poskytujeme pro každého Wk a je jedno, kde výrobek koupil.

Můžete tedy nakoupit na Lékárnapohoda nebo na AAAleky a věrnostní body dostanete u nás.

Pokud se takto podíváte, tak rozdáváme zdarma a výnos má někdo jiný. Wk u nás opravdu nejsou drahé.

Děkuji za pochopení situace, přeji hezký den.

31.03.2014 dne 11:02