Fajkusová, Frenštát:
Dobrý den,prosím Vás o radu co koupit rodičům za doplněk stravy.Otec bere Warfarin,má vysoký tlak a angínu pectoris.Potřeboval by něco na prokrvení,ale nejsem si jistá,jestli se může k Warfarinu něco brát.Taky něco před chřipkovým obdobím,co by mohl brát.Mamka má vysoký tlak,bere kortikoidy.Má vysoké trombocyty,má anémii.Nějaké multivitamíny?Děkuji za Váš čas a přeji hezký den Fajkusová
20.11.2011 dne 10:12

Dobrý den,

oběma Vašim rodičům bych rozhodně doporučila přípravek Super Omega 3. Tento přípravek je zdrojem zdraví velmi prospěšných omega-3 nenasycených mastných kyselin, které mají prokazatelně příznivý vliv na zdraví srdce a cév. Tento přípravek kromě tohot velmi účinně pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi a rovněž příznivě ovlivňuje mozkové funkce. (Váš otec může užívat, přestože užívá Warfarin).

Co se týče posílení imunity - doporučila bych Vám přípravek Imunactiv. Obsahuje kombinaci látek (beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek), která pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k udržení celkové dobré kondice.

Nebo by Vaše matka mohla užívat i multivitaminový a multiminerální přípravek Spektrum Imunactiv , kde jsou zastoupeny základní vitaminy a  minerály, které udržují tělo v dobré kondici. Je zde obsaženo i železo, které v případě Vaší maminky (anémie) je velmi vhodným doplňkem stravy.

S pozdravem a přáním pěkného dne

 

21.11.2011 dne 8:24