Sandra, Praha 6:
Dobrý den,objednala jsem si u Vás produkty-objednávka 1516033 a 1516068.Jelikož jsem nemohla sama odeslat list věrnostního programu s kody poprosila jsem mojí matku,aby kody vystříhala a nalepila a doporučeně poslala na Vaší adresu.Bohužel do dnes nemám kody připsané.Chtěla jsem se zeptat zda jste kody obdrželi.Matka kody pouze nalepila a nepopsala výrobky,co jsem si objednala.Předem děkuji za odpovědDobrý den, děkuji Vám za dotaz. Pokud nejsou kódy popsané z čeho pocházejí, vůbec to nevadí. Horší je, že máme dosti anonymních odesílatelů, kteří zapomněli napsat členské číslo, nenapsali ani příjmení, ani adresu, nic. Toto schováváme, až se někdo ozve. Ale máma poslala vyplněný formulář i s mým příjmením-Bašovská Věra i s mým členským číslem a poslala to doporučeně i s adresou.jestli Vám to pomůže mám i číslo doporučené zásilky.Toto se mi stalo poprvé....
17.12.2012 dne 17:08
Dobrý den, prosím, napište mi všechny údaje o doporučené zásilky na eva.drasnarova@walmark.cz vyhledáme u nás zásilku, pokud k nám došla. Děkuji za pochopení.
18.12.2012 dne 10:52