Marek, Hrádek:
Dobrý den,neuvažujete místo odesílání čárových kódů klasickou poštou zavést unikátní kód, který bude vytištěn například uvnitř krabičky / pod víčkem. Tento kód by se pak mohl odesílat elektronicky (přes web nebo sms). Zvažuji, že bych se stal členem Vašeho klubu, ale posílat nějaké papírky v obálce se mi opravdu nechce.
09.01.2012 dne 12:07

Dobrý den, děkuji Vám za zprávu i za návrh.

Unikátním kódem je právě čárový kód. Zkoušeli jsme již různé projekty, např. připisovat klientům ihned po koupi v zásilkové službě nejen Wk jako Bonus za nákup, ale i za výrobek. Toto nemůžeme realizovat z toho důvodu, že klienti po připočítání Wk automaticky ještě tento kód poslali jednou, že stejný výrobek koupili také v lékárně.....

Stejně tak hrozí, že kód z krabičky pošle elektronickou cestou více než jeden klient.

Rádi dáme našim zákazníkům odměnu za nákup produktu, musíme však zabezpečit, aby věrnostní program využívali opravdu Ti, kteří nakupují. Pro ostatní, kteří přijdou ke kódu nekalou cestou, není věrnostní program určen.

Děkuji Vám za pochopení situace, přeji hezký den.

09.01.2012 dne 13:03