Ivana, Praha 5:
Dobrý den,dne 4.10.2016 jsem zasílala nastřádané body na dárky z věrnostního programu. Když jsem se následně dívala na Vaše stránky, byly body již připsány, ovšem chyběly body za 1 produkt. Toto jsem následně vyřešila po telefonu a body mi byly dodatečně připsány. Když jsem si potom chtěla vybrat nějaký dárek, zjistila jsem, že je v nabídce pouze plastová dóza a marťabrouk. Domnívala jsem se, že ostatní dárky jsou momentálně vyprodány, popř., že se připravuje obměna dárků (jako tomu bývalo v minulosti).Zcela náhodou jsem se však podívala na dotazy ve Vaší poradně a s údivem jsem zjistila, že věrnostní program byl ukončen. Opravdu je zarážející, že jste o plánování ukončení programu neinformovali předem, abychom měli možnost získat vybrané dárky, které byly nabízeny v posledním vydání časopisu. Také je s podivem, že na stránkách stále uvádíte informace o věrnostním programu s návodem, jak postupovat při zasílání čárových kódů, za které si můžeme objednat výrobky nebo dárky, ovšem nikde není žádná zmínka o tom, že tento program bude ukončen a k jakému dni.Ze shora uvedených důvodů by bylo z Vaší strany férové, abyste dárky nabízeli alespoň do konce roku 2016, abychom si je mohli objednat. Samozřejmě mám na mysli větší výběr dárků, nikoliv pouze výprodej plastových dóz a marťabrouků, o které zřejmě není (žádný) velký zájem.Děkuji za pochopení a vyřešení tohoto problému ke spokojenosti zákazníků.S pozdravemIvana Stiborová
07.10.2016 dne 6:41

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Dárky věrnostního programu již nedoplňujeme, právě z důvodu ukončení věrnostního progamu a ukončení platnosti Wk a nahrazení novým programem. Nový program nebude založený na věcných dárcích, ale na výhodnějších akcích a slevách pro registrované členy.

Informaci budeme prezentovat v říjnovém vydání našeho magazínu, který obdržíte koncem příštího týdne. Není to tedy tak, že bychom klienty neinformovali a nedali prostor pro výběr Wk. Samozřejmě, když se klienti dotazují v diskuzích na webu na věrnostní programu už nyní, podáme jim pravdivé informace o chystaných změnách.

Na výběr a zaslání čárových kódů bude dostatečný čas, viz. níže termíny.

1) Čárové kódy je možné stále zasílat a to do konce tohoto roku, tj. do 31.12.2016.
2) Wk body lze využít na nákup našich produktů a to do konce března 2017.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne,07.10.2016 dne 7:36