Antonín, Rožnov pod Radhoštěm:
Dobrý den. Dne 12.10.2012 jsem obdržel zásilku objednaných produktů Walmark. Kdfyž jsem prohlížel dodaný Proenzi gel, byl jsem velice nemile překvapen - Exp doba na 3 tubách gelu je 23.11. 2012, to je pouze jeden a půl měsíce. Proezi gel používám nepravidelně při bolestech kloubů a svalů a hodně mi pomáhá. Když mi z minulé dodávky gelu zbývala necelá polovina tuby, objednal jsem si do zásoby 3 tuby tohoto gelu. Tak mi nyní poraďte, jak mám dodané 3 tuby gelu používat, abych je spotřeboval do konce exp. doby - mám se snad mazat po celém těle? Normálně mi jedna tuba vydržela 2 - 4 měsíce, podle stavu bolestí. Nebo mám spotřebovat půl dodané tuby, zbývající 21/2 tuby hodit do popelnice a rychle si objednat nový Proenzi gel s rizikem, že dostanu nový gel s exp dobou třeba jen 1 měsíc? Absurdita této dodávky vyplývá také z toho, že Proenzi gel z minulé dodávky před mnoha měsíci má exp dobu do roku 2014 - dle toho jsem dělal také novou objednávku. Všechny ostatní dodané produkty mají exp dobu do roku 2014 nebo 2015. Z minulými dodávkami prodůktů Walmark jsem byl vždy spokojen a doporučoval je. Mám snad změnit názor na opačný? Dá se tato situace nějak příznivě řešit? Antonín Varhaníček, zákaznické číslo B3300729
15.10.2012 dne 15:12

Dobrý den pane Varhaníčku,

děkuji Vám za informaci. Proenzi gel je přikládán k produktu Proenzi 3+ balení 180 tablet + 45 tablet zdrama jako dárek. Při koupi jednoho balení toho výrobku je předpoklad, že zákazník využívá gel v expirační době a v žádném případě neprodáváme či nedáváme darem proexpirované výrobky.

Pokud jste nakoupil více balení akčního výrobku, pak samozřejmě nemůžeme garantovat, že všechny jeho součásti, tedy i gel - dárek zdarma, stihnete vypotřebovat do ukončení expirace. Používáte-li gel pouze občas, můžete ostatní gely, získané zdarma, předat někomu z rodiny nebo přátel, kteří využijí.

V případě, že Vám toto balení nevyhovuje, můžete do 14 dnů ode dne převzetí celé balení tzn. tablety i gel vrátit, budou Vám vráceny peníze. Každý zákazník má na toto ze zákona právo, nemusíte, ale můžete uvést důvod vrácení.

Je mi líto, že Vám objednané produkty nevyhovují, prosím o zvážení situace a případné sdělení, jak jste se rozhodl s produkty naložit.

Pevné zdraví a hezký den přeje

 

16.10.2012 dne 8:40