Michaela, Slavonice:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat v létě jsem užívala Decolen velké balení 100 tab. a po dobrání asi za týden se mi prsa zvětšila a zpevnila, byla jsem moc spokojená a tak jsem si ho zkusila teď v říjnu koupit znovu, dobrala jsem teď velké 100 tab.balení ,to bylo na 50 dnů, a mám koupené ještě jedno velké z toho beru teď týden takže to beru 57 dnů a z toho teď 4 den pociťuji v prsou takovou palčivou bolest slabou, tak mi přijde ,že se už asi začíná něco dít. -Zajímá mě ,zda je možné, že mi Decolen teď (snad) začne působit déle?co myslíte, že se tímto, že to cítim začne něco dít? Ráda bych :-) A ještě právě beru prášky URO-VAXOM-jsou to prášky na zánět močových cest, které beru po dobu 3 měsícu, od listopadu do ledna, tak zda to nemá vliv na Decolen ??? a pak beru teď ZINEK OD WALMARK a ACNEON také od WALMARK, tak zda je mohu tyto všecny brát? Děkuji moc za odpověď a zdravím Vás Nashledanou.
07.01.2013 dne 17:32

Dobrý den,

všechny přípravky, které jste uvedla můžete s Decolenem kombinovat. Jejich účinky by se neměly navzájem nijak negativně ovlivňovat.

Co se týče účinkování Decolenu - jestliže jste již jednou (navíc v relativně nedávné době) zaznamenala ovlivnění tvaru prsou, je zřejmé, že jste na zvýšený přísun fytoestrogenů citlivá. Proto je velmi pravděpodobné, že nyní bude situace probíhat obdobně. I ona slabá bolest (řada žen spíše uvádí napětí či tlak v prsou) může být známkou toho, že fytoestrogeny na Vaši prsní tkáň opravdu působí.

S pozdravem a přáním pěkného dne

09.01.2013 dne 21:59