Otázka 37862

Odpovědi na vaše otázky:

dobrý večer, mám 5měsíčního syna 4dny měl horečky,tři dny průjem.byly sme u lékaře a z horečky jsme se dostaly a dneska nam doktor řekl že mu nemáme dávat mlíko kvůly průjmu že máme dávat mrkev a banány a čaj,celej den měl malej křeče a moc spát nechtěl a ráno měl pár skvrnek a po celém dni se mu to k večeru rozšířilo po celém těle jsou to červené skvrnky.Jako neštovice to nevypadá a podle příznaků ani zarděnky a koukala jsem jestli to nemůže bejt alergie nebo převitamínování a ani jedno stoho nesedělo na všechny příznaky.chtela jsem se zeptat jestli nevíte co by to mohlo bejt a jak mu pomoc.Nedrbese ani nemá jiné příznaky.jenom ten průjem a malé skrnky.předem děkuji za odpověd

Dobrý den,

prosím s takto malým dítětem vyhledejte lékaře. Lékař provede příslušná vyšetření, specializuje se na dětská onemocnění a posoudí jeho realný stav. Není možné posuzovat či odhadovat zdravotní stav dítěte touto cestou.

Děkuji za dotaz

Dagmar Fröhlichová

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.