Otázka 37687

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, ráda bych tímto způsobem reagovala na odpověď paní doktorky Dagmar Fröhlichové. Cholekalciferol, tedy vitamin D3 si tělo umí vyrobit samo a nepotřebuji přednášku o tom, jak je důležitý pro rozvoj imunity u dětí. To vím a neptala jsem se na toto. Nicméně ergokalciferol, vitamin D, uměle vyráběný v laboratořích stačí jako obsah dětských vitaminů a proto jsem se ptala, zda konkrétně Marťánci jsou vegetariánské, zda obsahují cosi ze zbytečně zabitých zvířat. Na to je jednoduchá odpověď- ano, obsahují a nejsou vegetariánské popř. co tedy obsahují. Nebo - ne neobsahují a jsou tedy vegetariánské. Konkrétně tedy Marťánci s imunaktivem obsahují déčko, vyráběné z ryb nebo ne?? Děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Vrbská,

velice mě těší Vaše zasvěcená reakce.

Naše společnost používá vitamín D3, tedy cholekalciferol ve svých doplňcích, protože zastáváme názor, že pro organismus je tato forma lépe vstřebatelná. Tato forma  vitamínu D je komerčně vyráběná z živočišných zdrojů.

Marťánci s Imunaktivem tedy nejsou vegetariánské protože obsahují vitamín D3, tedy cholekalciferol.

Děkuji za Váš dotaz a v případě dalších nejasností mě neváhejte kontaktovat

Dagmar Fröhlichová

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.