Otázka 37508

Odpovědi na vaše otázky:

Dobry den, jak je mozne ze mam 0 Wk kdyz jsem mela kolem 400? Cekala jsem na zajimavou odmenu za body, meli jste me alespon upozornit ze se budou k urcitemu datu mazat

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz.

Platnost Wk bodů uvádíme v našich stanovách KZW, bod 3.8. Přesné znění:

3.8. Platnost nastřádaných Wk ve věrnostním programu KZW je limi­tovaná. Pokud člen KZW, disponující Wk na svém účtu, nepošle v období posledních dvou let čárové kódy či nezíská Wk za nákup v zásilkové službě, je jeho stav Wk vynulován. Limit pro množství nastřádaných WK je 2 500 Wk. Po překročení limitu je klientovi za nastřádané Wk automaticky zasílán produkt nebo produkty, které pravidelně nakupuje nebo jehož čárové kódy uplatňuje ve věrnostním programu, a to do takové výše, kdy nastřádané Wk klesnou pod 2 500 Wk. Je proto ve vlastním zájmu klientů, aby své nastřádané Wk využili včas dle svého uvážení. O překročení limitu nebo vynulování nastřádaných Wk není Klub zdraví Walmark povinen svého člena zvlášť informovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Markéta Skalková