Otázka 37212

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, nevíte jakým lékem, nebo produktem zn. Walmark, bych předcházel citlivosti zlomenin na počasí? Měl jsem vychýlených sedm obratlů z pádu ze střechy a z toho 4 v kříži..nebo oblasti bederní a to mě pořád bolí, když zaprší...děkuji

Dobrý den,

citlivost zlomenin, kloubů a pod., při změně počasí, se nazývá meteosenzitivita, a není příliš jasné, jak s ní pracovat. Někteří jedinci jsou citlivější, jiní ne.

Faktem je, že po zlomenině, dochází k tzv. osteosyntéze, tedy doplnění a spojení zlomené či narušené kosti. Při imobilizaci, dochází k řídnutí kosti, a svaloviny, kvůli nedostatku pohybu. To vše může mít s tímto stavem spojitost.

To jak se bude kost správně doplňovat, je závislé i na přísunu minerálů, vitamínů a živin, ze stravy popřípadě z doplňků stravy.

Doporučila bych tedy komplex látek, které podporují přirozený stav kosti, jako je vitamín C, hořčík, vápník, fosfor, vitamín D, vitamín K a další.

V současné době, nabízíme balíček právě pro Vás.

 

http://www.klubzdravi.cz/produkty/walmark-zdrave-klouby-a-kosti_2770.aspx

 

Přeji Vám mnoho úspěchů

Dagmar Fröhlichová

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.