Otázka 37056

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké vitamíny mám objednat svému 11-ti letému synovi, který aktivně sportuje, atletika 4x týdně, 2x týdně fotbal, 1x týdně tenis. Ráda bych mu naordinovala :-) nějaký vitamín, který by pomohl jeho kloubům, na fyzickou aktivitu, i paměti na učení, spíše něco všestranného. Moc děkuji za radu.

Dobrý den,

Vzhledem k věku a aktivitě bych vašemu synovi doporučila Martánky Gammies s komplexem BoneActiv, které jsou přesně to, co hledáte. Komplex BoneAktiv je zaměřený na mladé aktivní jedince, a zajištuje zdravý stav jejich kostí a správný růst. Celý tento komplex díky obsahu svých složek zajištuje správnou funkci svalů, stará se o imunitní systém a také přispívá ke zdraví kostí a kloubních chrupavek a tvorbě kolagenu, chrání před oxidativním stresem a bojuje s únavou.  Biotin obsažený v tomto komplexu mu bude zajištovat dobré hospodaření s energií, a správnou funkci nervového systému. Kyselina listová zajistí zdravý stav zubů, správnou krvetvorbu a správnou funkci imunitního systému.

Přeji mnoho úspěchů a příjemné svátky

 

 

Dagmar Fröhlichová

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.