Otázka 36700

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaký je rozdíl mezi Urinal Akut a Urinal Medical, resp. kdy jaký přípravek použít? Užívám klasický Urinal, který je opravdu výborný jako prevence, ale bohužel se stav někdy zhorší a i když nepřijde přímo zánět (hematurie, strangurie, často i prokázaná E. coli dle kultivace) tak mívám pocit jakoby ,,podrážděné" močové trubice a sliznice v okolí. Jaký přípravek na tyto stavy je tedy nejlepší použít? Předem děkuji za dotaz.

Dobrý den,

v přípravku Urinal Medical je obsaženo 120 mg brusinkového extraktu, který je standardizován na 30% obsah proantokyanidinů (PAC), o které jde v brusinkových výrobcích především. V tomto přípravku (stejně tak jako v přípravku Urinal Acut) je obsah PAC standardizován na 36 mg/1 tbl. V tomto ohledu jsou tedy tyto dva výrobky srovnatelné. Rozdíl je v odlišném statusu těchto výrobků - Urinal Medical je zaregistrován jako zdravotnický prostředek (takováto registrace má vyšší legislativní nároky) a Urinal Akut je notifikován jako doplněk stravy.

Co se týče vhodnosti použití u různých druhů Urinalů - Urinal je vhodný jako dlouhodobá péče o močové cesty, Urinal Akut a Urinal Medical pak je vhodný v případě akutnější potřeby.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Nowaková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.