Otázka 36678

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jestli lze očekávat mírně zvýšenou teplotu (37,1 večer) po uplynulém horkém týdnu, kdy jsem denně absolvoval i nějaký pěší výlet (případně i kus cesty v neklimatizovaném autě) a ani v noci se moc neochladil (a občas mě budilo buď teplo, nebo nějaký ruch, ačkoliv jsem si na spaní vyhradil o něco více času než běžně). Samozřejmě jsem musel vypotit mnoho litrů, a snažil jsem se o to více pít, solit a aspoň jednou denně mít i nějakou minerálku. Na druhou stranu jsem se nevyhnul ani nějakému tomu vínu každý den.Dnes po příjezdu domů (a konečně do chladnějšího prostředí po bouřkách) jsem se při pocitu horka při večeři změřil a překvapila mě tato mírně zvýšená teplota 37,1. Stav budu sledovat a případně nebudu váhat jít k praktikovi, ale zajímalo by mě, zda tělo může reagovat na zátěž z horkého týdne i zvýšenou teplotou? Jinak pociťuji tak akorát únavu, možná lehkou ztuhlost některých svalů nebo kloubů, ale nic, co bych nečekal.

Dobrý den,

mírně zvýšená teplota může být způsobena opravdu i přehřátím organismu. Při přetrvávajících obtížích vyhledejte vašeho praktického lékaře.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Nowaková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.