Otázka 26295

Odpovědi na vaše otázky:

je mi 66 let,asi jsem to přehnal s činkami a rotopedem,trpím chronickou únavou.Problém je taky v tom,že přes den i když se mi chce spát tak neusnu.Neumím s tím pohnout.Děkuji za odpověd.Plucnara

Dobrý den, pane Plucnaro,

doporučuji užívání přípravku Coenzym Q10 Cardio - v denní dávce obsahuje 60 mg CoQ10 a komplex vitaminů skupiny B. Tyto látky mohou napomoci redukovat únavu a vyčerpání. Tento přípravek je na trhu nový (v některých lékárnách ho seženete již nyní, nejpozději na konci tohoto týdne už bude v nabídce i na stránkách Klubu zdraví Walmark www.klubzdravi.cz).

Co se týče problémů s usínáním - vhodným doplňkem stravy by mohl být například přípravek Benosen. Obsahuje extrakty z bylin kozlík lékařský a chmel - které napomáhají zklidnění organismu a přispívají k bezproblémovému usínání.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Nowaková