Otázka 26067

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, dnes nemám ani tak dotaz, jako spíš se chci podělit o zklamání. Moje rodina si oblíbila Marťánky snad pro všechny děti. Hračka ve velkém balení je pro ně samozřejmě lákadlo. I letos jsem tedy využila akci 1+1 zdarma. Když si syn rozbalil jedno balení v září, Marťapero bylo nefunkční, říkala jsem si, že se to může stát. Ale když se nám to stalo i při rozbalení druhého balení, to stejné synovcovi na oslavě narozenin, už se mi to nelíbilo. Myslím si, že, pokud je věc součástí balení, měla by být funkční. A pokud je nefunkční, měl by na to být kupující upozorněn. Nedávala bych pak jako dárek Nepřeji vám vidět to zklamání v dětských očích. A já teď váhám, zda koupit vánoční balení s Marťabroukem nebo ne. Kdo mi zaručí, že se nebude opakovat to samé a já nebudu "chlácholit" syna, že přeci o nic nejde.S přáním hezkých dnů Marta K.

Dobrý den,

děkuji za Vaši zprávu. Akční balení Marťánků 1+1 zdarma je v doprodeji z důvodu, že se jedná o loňské balení s hračkou, která již nemusí být funkční. Toto upozornění je uvedeno na webu. Přikládám odkaz, kde si upozornění můžete ověřit. Věta je umístěná pod tabulkou s cenou.
http://www.klubzdravi.cz/produkty/martanci-s-inulinem_787.aspx

Chápu samozřejmě Vaše zklamání a hlavně zklamání dětí. Prosím o zdělení adresy, pošlu dětem náhradní dárek. Adresu mi můžete zaslat na níže uvedený e-mail.

Vánoční balení s Marťabroukem je nově vyrobeno s novou kvalitní hračnou od firmy Hexbug. Nemusíte se tedy obávat. Pokud by jste přece jen našla vadného brouka (vadu výrobce neovlivníme a při balení nezjistíme), napište mi prosím na e-mail: marketa.skalkova@walmark.cz, obratem Vám zašlu nového.

Věřím, že i přes tuto nepříjemnost budete s našimi výrobky a službami spokojená.

Přeji hezký den,

Markéta Skalková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.