Otázka 26052

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý jsem jsem více jak rok po porodu, trpím vysokým tlakem bez zjištěné příčiny a beru na to medikaci, která mi ovšem moc nezabírá, více mi pomáhají potravinové doplňky jako chia semínka a chlorela, stále plně kojím a v poslední době se můj tlak ještě zhoršil, lékař nic nezjistil, ale myslím, že trpím nedostatkem vitamínu B12 a magnesia, brní mě často ruce a jsem velmi unavená, vždy po vypití magnesie se mi uleví, ale chtěla bych doplňovat tyto vitamíny účinější formou. Které vitamíny nebo potravinový doplněk by jste mi doporučil, abych ho mohla užívat u kojení. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud opravdu stále plně kojíte (jak uvádíte ve svém dotazu) - doporučuji hlavně tento fakt konzultovat s dětskou lékařkou Vašeho dítěte - v 1 roce věku už dítěti opravdu pouze živiny z mateřského mléka nestačí a je nutné dodat mu pestřejší a nutričně hodnotnější stravu.

Co se týče obtíží s vysokým krevním tlakem - doporučuji držet se rad lékaře. Jinak můžete užívat multivitaminy Spektrum Energy - tím napomůžete doplnit případně chybějící vitaminy a minerály. Co se týče užívání hořčíku - v naší nabídce máme přípravek Magnesium+B6 (užívejte 2 tablety 3x denně).

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Nowaková

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Spektrum Energie

Spektrum Energie

Komplexní multivitamin s minerály. S koenzymem Q10 a vitaminem B6 pro udržení energie.

Magnesium + B6 (magnesium laktát)

Magnesium + B6 (magnesium laktát)

Magnesium prémiové kvality obohacené o vitamin B6 pro podporu energie

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.