Otázka 26052

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý jsem jsem více jak rok po porodu, trpím vysokým tlakem bez zjištěné příčiny a beru na to medikaci, která mi ovšem moc nezabírá, více mi pomáhají potravinové doplňky jako chia semínka a chlorela, stále plně kojím a v poslední době se můj tlak ještě zhoršil, lékař nic nezjistil, ale myslím, že trpím nedostatkem vitamínu B12 a magnesia, brní mě často ruce a jsem velmi unavená, vždy po vypití magnesie se mi uleví, ale chtěla bych doplňovat tyto vitamíny účinější formou. Které vitamíny nebo potravinový doplněk by jste mi doporučil, abych ho mohla užívat u kojení. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud opravdu stále plně kojíte (jak uvádíte ve svém dotazu) - doporučuji hlavně tento fakt konzultovat s dětskou lékařkou Vašeho dítěte - v 1 roce věku už dítěti opravdu pouze živiny z mateřského mléka nestačí a je nutné dodat mu pestřejší a nutričně hodnotnější stravu.

Co se týče obtíží s vysokým krevním tlakem - doporučuji držet se rad lékaře. Jinak můžete užívat multivitaminy Spektrum Energy - tím napomůžete doplnit případně chybějící vitaminy a minerály. Co se týče užívání hořčíku - v naší nabídce máme přípravek Magnesium+B6 (užívejte 2 tablety 3x denně).

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Nowaková

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Magnesium + B6 (magnesium laktát)

Magnesium + B6 (magnesium laktát)

Hořčík pro nervový a svalový systém, pro zdravé kosti a zuby.

ShopRoku 2014

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: ?352 340 000,- Kč