Otázka 25706

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den,prosím o radu.je mi 54 let a mám stále větší problémy s klouby,páteří. Před 2 roky mě začala bolet levá pata,levé koleno. V listopadu jsem měla problémy s krční, hrudní páteří léčeno injekce,flamexin, rehabilitace,koncem ledna viroza-opět zasažena krční, hrudní páteř se znehybněním levé horní končetiny-léčeno-injekce, ibalginem proti bolesti.na vypocení,rehabilitace.Začátkem června opět viroza-kašel,přůdušky,rýma-léčeno acylpirinem,Mucosolvan pastilky, potom Ibalginem-samoléčba. Nato návštěva u lékaře -užívání Erdomed, Flonidan zlepšilo se to,ale vrazilo se mi to do bederní páteře,s vystřelováním do pravé dolní končetiny, takže jsem nemohla vůbec chodit,sedět -opět injekce Novalgin, potom užívání Muscoril,po využívání mírné zlepšení,potom vyšetření na neurologii -Dg - lumbalgie po viróze- užívání Nimesil -podstatné zlepšení, vyšetření RTG -celkem normální.Nyní užívání Recoxa 1x a rehabilitace.Zřejmě mám špatnou imunitu a artrózu. Jaké doplňky mi doporučíte pro začátek? Děkuji a prosím o odpověď na můj e-mail.

Dobrý den,

na podporu imunity doporučuji užívat přípravek Imunactiv - tento přípravek obsahuje kombinaci bioflavonoidů, beta-glukanu, zinku a vitaminu C - mají na imunitu velmi příznivý vliv.

Co se týče kloubní výživy - ve Vašem případě bych doporučila přípravek Proenzi 3+. Ve svém složení obsahuje kromě jiného glukosamin a chondroitin, jejichž vlastnosti jsou velmi dobře hodnoceny celou řadou odborníků.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Kamila Nowaková

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Proenzi 3 Plus

Proenzi 3 Plus

Život je pohyb. Pohyb je Proenzi.
Akční cena!

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.