Otázka 25689

Odpovědi na vaše otázky:

dobrý den,mám dotaz, užívám léky depakine 300 ,a cypralex ..ale nevím zda to má nějakou souvislost ale dost my padají vlasy a jsou bez lesku takové nic moc ...koupila jsem si výživu v tách ale bolel mě žaludek tak jsem ty ty musela vysadit ...prosím o odbornou radu co mám dělat děkuji Eva

Dobrý den,

v SPC u obou Vámi užívaných léčiv je uvedeno, že vedlejším účinkem těchto léků je, že mohou způsobovat zvýšené vypadávání vlasů.

Pokud Vám vlasová výživa v tabletách způsobuje žaludeční potíže, doporučuji zaměřit se na kvalitní vlasovou kosmetiku - z našich výrobků např. Reghaar vlasový šampon, doplněný o přípravek Reghaar vlasový aktivátor, což je vlasová voda, která pomáhá omezovat vypadávání vlasů a podporuje jejich zdravý růst.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Nowaková

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Reghaar - vlasový aktivátor

Reghaar - vlasový aktivátor

Proti vypadávání vlasů a tvorbě lupů

Reghaar - vlasový šampón proti lupům

Reghaar - vlasový šampón proti lupům

Šampón podle jedinečné receptury z výtažků kopřivy a lopuchu.
Sleva 15 %!

ShopRoku 2014

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: ?352 340 000,- Kč