WALMARK cesta ke zdraví vašich zaměstnanců

B2B.jpg

Podpořte zdraví svých zaměstnanců partnerským programem

Současným trendem mezi zaměstnavateli je poskytování různých firemních benefitů, jako nedílné součásti motivace a odměňování zaměstnanců. Zaměstnavatel formou benefitů oceňuje loajalitu, pracovní nasazení a stálost svých zaměstnanců. Díky benefitům přispívá ke stabilizaci firmy a minimalizuje fluktuaci zaměstnanců. Z našeho programu aktivní péče o zdraví profituje jak zaměstnanec, tak zaměstnavatel.

Investice do zdraví se vždy vyplatí

Hned za finanční motivací jsou pro zaměstnance rozhodující zaměstnanecké benefity, prostřednictvím kterých zaměstnavatel dokládá, že mu na zaměstnancích záleží. A na čem nejvíc záleží zaměstnancům, resp. každému z nás? Odpověď je jednoduchá. Největší hodnotou je pro každého člověka zdraví. Umožněte tedy svým zaměstnancům své zdraví chránit a pečovat o něj prostřednictvím našeho partnerského programu.

Jak to celé funguje?

WALMARK nabízí stálou slevu pro zaměstnance vaší firmy, která obdrží slevový kód na nákup jakýchkoliv produktů z našeho e-shopu. V případě probíhající akce se dokonce sleva dále navyšuje.

Př. Firma obdrží slevový kód na 20 % slevu. Současně probíhá akce na přípravek podporující imunitu 15 %, zaměstnanec získá díky svému zaměstnavateli celkovou slevu 35 % na tento konkrétní produkt.

Specifické potřeby zaměstnanců

Máte zaměstnance se specifickými potřebami? Jsou např. vašimi zaměstnanci fyzicky pracující muži? Nechte jim našimi specialisty sestavit balíček na míru obsahující např. produkty na podporu kloubů a posílení svalů. Podnikáte ve zdravotnictví nebo pracují vaši zaměstnanci v open space prostoru? Zkuste balíček s produkty na podporu imunity. Naši specialisté sestaví balíček vždy konkrétnímu zaměstnavateli podle individuálních potřeb jeho zaměstnanců.

Kontaktní osoba:

Radka Marcalíková
+420 736 235 390
radka.marcalikova@walmark.cz

proc-u-nas-(1).jpg