Marťánci získali nejvyšší ocenění!

Hvězda 3D reklamyHvězdou 3D reklamy je míněna stejnojmenná soutěž reklamních a dárkových předmětů, jejíž 9. ročník vyvrcholil v březnu letošního roku na veletrhu Reklama Polygraf. A na této soutěži s heslem: “Dobré nápady a netradiční design jsou hnacím motorem neustálého zvyšování kvality,“ měli Marťánci velký úspěch!

17.6.2009

Nejlépe u odborné poroty zabodovaly Marťánci – multivitaminy pro děti. Na druhou pozici v kategorii „Reklamní nebo dárkový obal“ dosáhla plechová Hvězda 3D reklamypokladnička s motivem malých marťánků.

Jejím obsahem je 200 tablet multivitaminů. Po jejich spotřebování pak mohou děti pestrobarevnou krabičku používat jako pokladničku, která je pro tento účel vybavena zámkem s klíčkem a na zadní straně otvorem pro vhazování mincí.

Druhou stříbrnou medaili získal Marťamluvič v kategorii „Reklamní dárek přibalený ke zboží“. Jde o působivou a vtipnou akční hračku, která za pomoci jednoduché elektroniky mění dětský hlas na marťanský.

Marťánci gratulujeme! Čím nás překvapíte letos?

Marťánci + pokladničkaMarťánci s MarťamluvičemMarťánci s Marťamluvičem

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.