Koncert na podporu zdravotně postižených dětí s názvem „SRDCE EVROPY“

S cílem pomoci postiženým dětem byl uspořádán poslední sobotu v září na třineckém náměstí výjimečný koncert, jehož generálním partnerem byla akciová společnost Walmark.

25.9.2004

Plakát

Významné osobnosti a více než pět tisíc skvělých lidí s elánem pomoci druhým podpořili zakoupením symbolických červených srdíček postižené děti, jimž byl věnován výnos z koncertu

Mnoho pozitivních ohlasů na tento charitativní koncert pod názvem „SRDCE EVROPY“ vypovídá nejenom o průběhu akce samotné, ale také o tom, co nám je a není lhostejné.

Výtěžek z koncertu a navíc i naše vitamíny šly do 3 zařízení pro zdravotně postižené děti na česko-slovensko-polském pomezí. Ze všech zařízení nám přišlo poděkování.

Dovolujeme si proto zveřejnit dopis paní Mgr. J. Pukalíkové, ředitelky domova sociálních služeb z Oščadnice, kterým děkuje za vitamínové balíčky pro postižené děti.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse