Vydělávejte s partnerským programem Klubu zdraví Wavita

Máte web nebo blog s mnoha fanoušky? Chtěli byste vydělávat peníze za doporučení produktů, které prodává Klub zdraví Wavita? Pokud je v obou případech vaše odpověď ANO, zaregistrujte se do partnerského programu klubzdravi.cz a získejte odměnu za každou objednávku vytvořenou prostřednictvím affiliate odkazu.

Jak to funguje?
  • Registrace do affiliate programu: Zaregistrujete do sítě CJ. Po registraci se stanete partnerem Klubu zdraví Wavita. Přes CJ nám pošlete žádost a počkáte na schválení.
  • Affiliate odkaz: Následně si vygenerujete affiliate link, který bude obsahovat vaše identifikační číslo. Tak poznáme zákazníka, který přišel právě díky vám.
  • Umístění odkazu: Vygenerovaný affiliate link ve formě odkazu, banneru nebo jiného formátu pak umístíte na svůj web/blog. Pokud zákazník přijde na klubzdravi.cz a nakoupí v následujících 30 dnech po kliknutí na váš odkaz, získáte provizi z jeho nákupu.
  • Provize: My nákup schválíme a připíšeme provizi ve výši 6 % na váš účet.
  • Výplata: Nasbírané provize si můžete vybrat dvakrát měsíčně.

Než začnete, podívejte se na podrobný návod.
Připraveni? Začněte registrací.

Zajímá vás, proč právě Klub zdraví Wavita? Co nabízí svým zákazníkům?

vyhody_klubzdravi_walmark.jpg