Valentýnské ponožky aneb jak vybíráme dárky pro klienty

Valentýnské ponožky aneb jak vybíráme dárky pro klienty

Publikováno: 07.02.2018

Zobrazení: 112

I my na KZW máme valentýnskou náladu a rádi bychom kousek předali i vám, našim zákazníkům.

V dnešní době se lidé, dle mého názoru, dělí na dvě skupiny. Ti, co Valentýna milují a ti co ho považují za svátek pouze komerční a ignorují ho. Má známá vždy říká „pokud někoho miluji, tak ho přece miluji po celý rok, a nejen jeden den“. Má určitě pravdu, i já s ní sdílím tento názor, jen ho nesdílím „nahlas“ před svým mužem.

Stává se tedy, že já jsem na Valentýna potěšená, že si můj manžel vzpomene a dá mi kytku, prstýnek nebo jiný dárek a moje známa je zklamaná, že jí ten „její“ nic nedal.

Určitě by se lidé měli milovat po celý rok, a nejen na svátek svatého Valentýna, ale šáhněme si do svědomí. Koho nepotěší milá maličkost? Koho nepotěší, že si vzpomene manžel, dítě nebo přítel a dá Vám něco milého? Tak jako nás potěší, že si nejbližší vzpomenou na narozeniny, jmeniny a jiné svátky tak tento milý svátek nám přidal další den lásky v roce, a proto ho mám ráda.

Když jsme s týmem operátorek diskutoval čím nejlepším obdarovat naše klienty a udělat jim radost, měla jsem představu o dárku, který je praktický, milý a zároveň romantický. Velmi dlouho jsme uvažovali, co by to mělo být. Mezi nápady se objevil i jeden, který mě zaujal. Je praktický, momentálně IN a zároveň i romantický. Tyto krásné ponožky jsme navíc připravili pro ženy i muže. 

Walmark se celý rok snaží klientům pomoci udržet zdraví pod kontrolou. Na Valentýna se chceme přidat ke všem lidem, kteří Vás mají rádi, a proto jsme pro Vás připravili malý dárek ke každé objednávce nad 700 Kč.

Přemýšlíte, co si objednat? Rádi Vám poradíme na bezplatné lince 800 141 141.

Za tým Call Centra
Radka Slavíková
manažer Call Centra