+ Proč se zaregistrovat?

Registrace nového uživatele

Pokud již jste členem Klubu zdraví WALMARK a vlastníte členské číslo, nemusíte se registrovat. Stačí, když pro přihlášení použijete Vaše členské číslo a příjmení.

Použít informace z Facebooku

Na uvedenou e-mailovou adresu Vám zašleme potvrzení o úspěšné registraci.

Přihlašovací údaje

Nyní si zvolte přístupové heslo k Vaší osobní stránce v Klubu zdraví Walmark.

+ Zobrazit více položek

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO ÚČELY REGISTRACE

Zaškrtnutím políčka níže udělíte souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů společností WALMARK, a.s., se sídlem Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, IČO: 00536016 (dále jen „WALMARK“), za účelem registrace a členství ve Věrnostním programu WALMARK na webových stránkách a čerpání výhod s tím spojených. Zpracování údajů je prováděno na základě Vašeho souhlasu, který udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně odvolat.

Bližší informace o zpracování osobních údajů a Vašich právech naleznete v Zásadách ochrany soukromí.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ

Zaškrtnutím políčka níže udělíte souhlas se zpracováním Vašeho jména, příjmení, poštovní adresy, telefonického a emailového kontaktu společností WALMARK, a.s., se sídlem Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, IČO: 00536016 (dále jen „WALMARK“) za účelem zasílání obchodních sdělení obsahující informace o novinkách, slevách, akcích, apod.. Za výše uvedeným účelem Vás můžeme kontaktovat SMS zprávou, telefonicky, e-mailem nebo poštou. Zpracování údajů je prováděno na základě Vašeho souhlasu, který udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně odvolat.

V případě, že se po odeslání formuláře nezobrazí oznámení o úspěšné registraci, prosím, pokuste se vyplnit formulář znova.
Po registraci budou Vaše data zpracována a první klubovou zásilku obdržíte během několika příštích týdnů.

ShopRoku 2017
ShopRoku 2016

Subnavigace

Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.