Úsměv je velmi cenná věc, nezapomeňte se proto smát a usmívat kdykoliv můžete. S naší zubní pastou od značky Santoin a vhodnými doplňky stravy pomůžete udržet normální stav zubů.
Jak na správnou zubní hygienu?
31.07.2023

Jak na správnou zubní hygienu?

Krvácivost dásní, zápach z úst, zubní kámen, to jsou jen některé z mnoha problémů způsobené nedostatečnou nebo špatně prováděnou ústní hygienou. Správné zubní pomůcky a nácvik čištění zubů jsou základními předpoklady zdravého chrupu. Krásný úsměv není zadarmo, a proto se vyplatí do ústní hygieny investovat.

Přečtěte si více
Zobrazení: 920
Trhání zubů se bát nemusíte
27.01.2020

Trhání zubů se bát nemusíte

O trhání zubů (tzv. extrakci) koluje mezi lidmi spousta historek. Pokud patříte mezi ty, které trhání zubů čeká, přečtěte si náš článek a uvidíte, že nemusíte mít zbytečné obavy. Extrakce probíhá v lokální anestezii, výkon netrvá dlouho, a kromě rychlého křupnutí neucítíte téměř nic. Budete-li dodržovat po výkonu pár pravidel, rána se bez komplikací brzy zahojí.

Přečtěte si více
Zobrazení: 70790
Nenechte si zkazit úsměv aneb paradentóza
05.11.2019

Nenechte si zkazit úsměv aneb paradentóza

Oteklé a bolavé dásně, viklavé zuby a jejich ztráta, to je strašák jménem paradentóza. Paradontitida, lidově řečeno paradentóza, není po zdravotní stránce nic příjemného a po estetické stránce nic pěkného. Paradentóza navíc zvyšuje riziko infarktu a mrtvice, tudíž jde o mnohem vážnější onemocnění, než si mnozí myslí. Pravidelné preventivní zubní prohlídky, boj se zubním plakem a bakteriemi má pro člověka životní význam.

Přečtěte si více
Zobrazení: 3549